NLP

Wszystko o tym, co robicie, aby zmniejszyć dolegliwości wywoływane przez problemy jelitowe.

Re: NLP

Postprzez krynston » 12 mar 2012, o 13:22

Otóż to, trzeba panować nad sytuacja (czasem, robotą, stresem, itd.). Inaczej zostaniemy zdominowani przez życie i jakieś głupie sprawy na które nie warto czasu tracić. Co do zabijania szefa siłą spokoju- u mnie działa ale mam wrażenie ze szef spokojny do końca nie jest i nie da mi być zbyt spokojnym- zapowiada się zmiana pracy, bo się raczej nie dogadamy :)
Avatar użytkownika
krynston
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 11:29
Lokalizacja: wschód kraju
Początek choroby: 0

Re: NLP

Postprzez flower » 13 mar 2012, o 14:28

no bywa i tak, wazne zebys to Ty mial komfort :)
Avatar użytkownika
flower
 
Posty: 367
Dołączył(a): 14 gru 2011, o 09:00
Lokalizacja: Warszawa,
Początek choroby: 0

Re: NLP

Postprzez krynston » 15 mar 2012, o 14:30

Tak, ale sama wiesz jak stresujące są rozmowy o pracę. Oby nie było to przysłowiowe: z deszczu pod rynnę.
Avatar użytkownika
krynston
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 11:29
Lokalizacja: wschód kraju
Początek choroby: 0

Re: NLP

Postprzez 1x2x3 » 15 mar 2012, o 19:51

Oj to prawda! No ale jednak rozmowa jest krótka i "jednorazowa", jakoś da się przez to przebrnąć...

Jednorazowa napisałam w cudzysłowie, bo wszyscy wiemy, że niestety w dzisiejszych czasach rzadko się trafia praca od razu po pierwszej rozmowie, no i niekiedy firmy prowadzą kilkuetapową rekrutację. Ale tak czy inaczej ważne, żeby potem praca była OK ;)
Avatar użytkownika
1x2x3
 
Posty: 455
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 15:34
Lokalizacja: Legionowo
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Re: NLP

Postprzez flower » 16 mar 2012, o 16:17

ja na przykald bardoz dobrze znosze rozmowy kwalifikacyjne :)praktycznie zero stresu :)nie wiem z czego to wynika :)
chyba do tego podchodze tak jak napisala 1*2*3, ze to trzeba odhaczyc i tyle, jednorazowa lub w moim przypadku kilkurazowa kwestia i juz.
Avatar użytkownika
flower
 
Posty: 367
Dołączył(a): 14 gru 2011, o 09:00
Lokalizacja: Warszawa,
Początek choroby: 0

Re: NLP

Postprzez 1x2x3 » 16 mar 2012, o 17:12

Flower Ty to masz dobrze :)Ja się nie denerwuje samą rozmową ale łazienkami bardzo. Nowe miejsce, nic nie sprawdzone...
Avatar użytkownika
1x2x3
 
Posty: 455
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 15:34
Lokalizacja: Legionowo
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Re: NLP

Postprzez flower » 19 mar 2012, o 08:35

ja sie wtedy skupiam na dobrych odpowiedziach, moim doswiadczeniu itp, a rozmowy kwalifik. nie sa przeciez az takie czeste, jak juz sie znajdzie prace, owszem pozniej sa jak sie te prace zmienia czy cos. Zawsze mozna jak sie wejdzie zapytac o toalete nie ma bata musi jakas byc :)zrobic co trzeba i na godzine powinien byc spokoj, lub mozna sie czyms wspomoc jesli jest bardzo źle. Ja pamietam ze jeszcze do neidawna zle znosilam wszelkiego rodzaju spotkania z obcymi osobami ale spotkania te byly w grupie np szkolenia, czy jakies warsztaty, gdzie sa neiznane osoby, i mysle ,ze moj stres byl w duzej mierze spotegowany wlasnie tez slabym poczuciem wlasnej wartosci, myslalam, ze wszyscy beda sie patrzyc ze dziwnie sie zachowuje, a ze jak mi sie w brzuchu przeleje to mnie wysmieja itp, dlatego staram sie pracowac nad tym, i nie myslec o sobie w kategorii ejstem chora- jakas inna-dziwna, tylko ze jestem normalna, ale mam taka i taka przypadlosc/dolegliwosc.Wazne zeby sie tak nie zaganiac do kąta.
Avatar użytkownika
flower
 
Posty: 367
Dołączył(a): 14 gru 2011, o 09:00
Lokalizacja: Warszawa,
Początek choroby: 0

Re: NLP

Postprzez 1x2x3 » 19 mar 2012, o 15:50

No niestety w moim przypadku nigdy nie można było powiedzieć, że pójdę do łazienki i na godzinę będę miała spokój ;/
Avatar użytkownika
1x2x3
 
Posty: 455
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 15:34
Lokalizacja: Legionowo
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Re: NLP

Postprzez Prim » 1 cze 2015, o 18:02

Jeśli kogoś to interesuję to polecam nagrania Andrzeja Batko na youtube.
Avatar użytkownika
Prim
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 08:00
Lokalizacja: Poznań
Wariant IBS: Biegunkowy, wzdęciowy.
Początek choroby: 1984
Dolegliwości ogólnie: Mocno nadmierna motoryka jelit.

Poprzednia strona

Powrót do Wasze metody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości