Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Wszystko o tym, co robicie, aby zmniejszyć dolegliwości wywoływane przez problemy jelitowe.

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez Frozen » 18 sie 2015, o 21:56

Szukam osób, które dzięki przetestowaniu mojej metody wyzdrowieją lub nie, a wynikami mogę dopiero podzielić się na forum. Te kilka osób dostanie pomoc za darmo, ale nie chcę żeby ktoś inny na mnie zarobił jeśli podzielę się nią publicznie :)
Avatar użytkownika
Frozen
 
Posty: 65
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 14:42
Początek choroby: 0

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez hrm » 19 sie 2015, o 07:57

Proponuję zakończyć bezsensowną dyskusję. Frozen uważa jak uważa i ma do tego prawo. My również mamy prawo uważać jego pomysł za aspołeczny i zły, ale podejrzewam, że żadna ze stron zdania nie zmieni. Zwłaszcza, że pojawiło się magiczne hasło "zarobek". Tak więc wnoszę drugie hasło - "ciszej nad tą trumną".
Avatar użytkownika
hrm
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 20:40
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: niezły Meksyk...

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez nenka132 » 19 sie 2015, o 08:00

Wlasnie jaro ma racje moze ktos to opisac.pomimo wszystko zycze ci zdrowia,wiem jedno jesli bylabym na twoim miejscu,po przeczytaniu forum naszego ,pomoglabym wszystkim bez znaczenia czy ktos by na tym zarobil.
Avatar użytkownika
nenka132
 
Posty: 262
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 13:19
Wariant IBS: biegunki
Początek choroby: 2001
Dolegliwości ogólnie: przelewanie brzucha,skurcze

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez pablos3744 » 19 sie 2015, o 10:03

Frozen- Karma wraca pamiętaj. Nie chcesz się podzielić ,,wyzdrowieniem" Ok. To nie zawracaj głowy nie rób zbędnych nadzieji nie wierze w Twoją dobro duszność że za darmo jak piszesz pomożesz. Gdybyś miał recepte na wylecznie na pewno byś Ją umieścił Ja na pewno bym tak zrobił bo przecież każdy wie jak się na codzień czujemy.Możesz powiedzieć- Masz pretensje. Mam bo to takie Twoje posty są jak- Mam chleb Ty jesteś głodny ale nie dam Ci go spożyć ponieważ musimy się spotkać a nie moge Ci go podwieść mimo że nie możesz wyjść z domu a Ja mogę.
Avatar użytkownika
pablos3744
 
Posty: 530
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 10:19
Lokalizacja: Lubelskie. Lat.21
Wariant IBS: Luźne stolce
Początek choroby: 1
Dolegliwości ogólnie: Luźne stolce ranne

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez Frozen » 19 sie 2015, o 10:38

pablos3744 napisał(a):Frozen- Karma wraca pamiętaj. Nie chcesz się podzielić ,,wyzdrowieniem" Ok. To nie zawracaj głowy nie rób zbędnych nadzieji nie wierze w Twoją dobro duszność że za darmo jak piszesz pomożesz. Gdybyś miał recepte na wylecznie na pewno byś Ją umieścił Ja na pewno bym tak zrobił bo przecież każdy wie jak się na codzień czujemy.Możesz powiedzieć- Masz pretensje. Mam bo to takie Twoje posty są jak- Mam chleb Ty jesteś głodny ale nie dam Ci go spożyć ponieważ musimy się spotkać a nie moge Ci go podwieść mimo że nie możesz wyjść z domu a Ja mogę.

Spokojnie. Już kilka osób zdecydowało się przyjechać, więc na pewno się z nimi spotkam :). pablos3744, a ja Twoje posty widzę tak: -Daj nam przepis na wyzdrowienie, bo nam się należy. Jak nie dasz to nie masz serca-. Czy tak wiele wymagam, żeby porozmawiać osobiście :?::!:Kilku osobom naprawdę zależy i umówiło się ze mną i nie piszą, żadnych narzekających postów jaki to ja jestem zły.
Avatar użytkownika
Frozen
 
Posty: 65
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 14:42
Początek choroby: 0

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez Bonsai » 20 sie 2015, o 20:16

Frozen juz Ci mowie jakie beda wyniki Twoich "testow".

Komus moze pomoze, komus moze odrobine bedzie lepiej, na kogos na pewno nie podziala - tak jak ze wszystkimi dotychczasowymi sposobami. Twoje testy/rozmowy nie maja sensu bez naukowego podejscia. Przypomina mi to sposob na zarobek sloneckiego i innych tego typu naciagaczy.

Dam sobie reke uciac ze nie odkryles cudownego sposobu na wyleczenie wszystkich z ibs, poniewaz nie jest to specyficzna choroba a przyczyn objawow moze byc wiele. Wszyscy na tym forum dzielimy sie swoimi sposobami na poprawe samopoczucia - tylko Ty wyskoczyles z podejsciem jak bys znalazl swietego grala.
Avatar użytkownika
Bonsai
 
Posty: 219
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 09:24
Lokalizacja: Warszawa
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: biegunki, gazy

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez Frozen » 21 sie 2015, o 09:46

Bonsai napisał(a):Frozen juz Ci mowie jakie beda wyniki Twoich "testow".

Komus moze pomoze, komus moze odrobine bedzie lepiej, na kogos na pewno nie podziala - tak jak ze wszystkimi dotychczasowymi sposobami. Twoje testy/rozmowy nie maja sensu bez naukowego podejscia. Przypomina mi to sposob na zarobek sloneckiego i innych tego typu naciagaczy.

Dam sobie reke uciac ze nie odkryles cudownego sposobu na wyleczenie wszystkich z ibs, poniewaz nie jest to specyficzna choroba a przyczyn objawow moze byc wiele. Wszyscy na tym forum dzielimy sie swoimi sposobami na poprawe samopoczucia - tylko Ty wyskoczyles z podejsciem jak bys znalazl swietego grala.

Napisałem w pierwszym poście, że nie wiem czy metoda zadziała na wszystkich. U mnie biegunki zniknęły całkowicie, a nie tylko lekka poprawa. Moje objawy masz w pierwszym poście. Na mnie nie działało nic innego, a próbowałem już wszelkich metod. Od leczenia przez mnicha Tybetańskiego z Warszawy, po zażywanie leków psychotropowych i dietę Gersona. Do tego mnóstwo wizyt u lekarzy i badań w szpitalach gastroenterologicznych. Nie masz z tego co widzę daleko do mnie to możesz podjechać ;)Aha, nie będę tu nikomu ręki ucinał :D
Avatar użytkownika
Frozen
 
Posty: 65
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 14:42
Początek choroby: 0

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez nenka132 » 21 sie 2015, o 10:15

Jest mozliwosc rozmowy telefonicznej
Avatar użytkownika
nenka132
 
Posty: 262
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 13:19
Wariant IBS: biegunki
Początek choroby: 2001
Dolegliwości ogólnie: przelewanie brzucha,skurcze

Poprzednia strona

Powrót do Wasze metody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości