Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Wszystko o tym, co robicie, aby zmniejszyć dolegliwości wywoływane przez problemy jelitowe.

Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez Frozen » 15 sie 2015, o 22:20

Witam. Długo zwlekałem czy napisać ten temat, bo sam nie mogę uwierzyć do tej pory i nie chcę dalej uwierzyć, że moje problemy się skończyły :)Przez prawie 8 lat chodząc od lekarza do lekarza słyszałem tylko "To zespół jelita drażliwego i musi Pan z tym żyć", "To nic wielkiego, dużo osób na to choruje" itp. bzdety. Nigdy się z tym nie pogodziłem i postanowiłem, że lekarze się mylą i wyzdrowieję. Codziennie czytałem, aż w końcu połączyłem całą zdobytą wiedzę w całość i wyzdrowiałem :)Lekarze uważali to za IBS, ale nie wiem czy do końca to jest to co mówili. Moje byłe objawy to: Biegunki co najmniej trzy - codziennie niezależnie od dnia i pogody- przy nerwach problem jeszcze bardziej się nasilał (jedynie w porach nocnych czasami kał był normalny, podobno taki objaw towarzyszy IBS), Bóle brzucha-ciągłe uczucie bólu. Wzdęcia-gazy po zjedzeniu i wieczne przelewanie się treści pokarmowej. Zgaga-uczucie "piekielnego przełyku". To by były te najważniejsze objawy które bardzo utrudniały mi życie. Podzieliłem się tą informacją na forum, bo wiem że jest sporo osób z takimi problemami jak ja i na pewno potrzebowali by w końcu usunąć ten problem. Sam chętnie spotkałbym się z kilkoma osobami osobiście i sprawdził czy mój sposób był tylko jedynym przypadkiem lub fartem, a osoby które się ze mną spotkają dostaną coś dzięki czemu ja wyzdrowiałem :)Oczywiście bezpłatnie. Jak ktoś chętny zapraszam do mnie osobiście i porozmawiamy przy herbatce ;)
Avatar użytkownika
Frozen
 
Posty: 65
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 14:42
Początek choroby: 0

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez stan » 16 sie 2015, o 07:32

Chcesz powiedziec, ze dysponujesz jakims eliksirem z kociolka Panoramixa, ktory leczy jelita? I mozna to dostac tylko na czarnym rynku?
Avatar użytkownika
stan
 
Posty: 66
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 08:45
Lokalizacja: Warszawa
Wariant IBS: ibs biegunkowy
Początek choroby: 2010
Dolegliwości ogólnie: poranne biegunki+gazy

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez Jar0 » 16 sie 2015, o 08:25

Mocno podejrzane ;)Niemniej jednak liczy się ostateczny efekt.
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 1283
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez Frozen » 16 sie 2015, o 09:22

stan napisał(a):Chcesz powiedziec, ze dysponujesz jakims eliksirem z kociolka Panoramixa, ktory leczy jelita? I mozna to dostac tylko na czarnym rynku?

Absolutnie nie :)Żadnego lewego towaru nie wciskam :DWszystko to jest legalnie dostępne do kupienia w sklepach.
Avatar użytkownika
Frozen
 
Posty: 65
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 14:42
Początek choroby: 0

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez nenka132 » 16 sie 2015, o 17:54

To podziel sie recepta
Avatar użytkownika
nenka132
 
Posty: 262
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 13:19
Wariant IBS: biegunki
Początek choroby: 2001
Dolegliwości ogólnie: przelewanie brzucha,skurcze

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez hrm » 17 sie 2015, o 10:36

Też czekam na zdradzenie całego toku wyleczenia, z możliwie najdrobniejszymi szczegółami. Sama informacja jest tyleż cenna, co frustrująca bez podania metody.
P.S. widzę, że nenka wróciła na forum, opowiadaj co tam u Ciebie :-)
Avatar użytkownika
hrm
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 20:40
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: niezły Meksyk...

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez Frozen » 17 sie 2015, o 10:46

Napisałem przecież, że pomogę temu kto się ze mną skontaktuje osobiście :)Chcę mieć pewność co do metody działania nim wywołam na forum burzliwą dyskusję. W razie czego zapraszam :)
Avatar użytkownika
Frozen
 
Posty: 65
Dołączył(a): 27 mar 2011, o 14:42
Początek choroby: 0

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez hrm » 17 sie 2015, o 10:50

Wybacz, ale ze względu na społeczność osób zainteresowanych proszę o podanie recepty tutaj, publicznie. Niech każdy (nawet niezarejestrowany) ma szansę spróbować. Takie metody tajne/poufne brzmią dla mnie niewiarygodnie.
Avatar użytkownika
hrm
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 20:40
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: niezły Meksyk...

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez pablos3744 » 17 sie 2015, o 13:48

Osobiście? Nie wiem skąd Jesteś jak miałbym się z Tobą spotkać nie możemy korespontowac przez e-maila?
Avatar użytkownika
pablos3744
 
Posty: 530
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 10:19
Lokalizacja: Lubelskie. Lat.21
Wariant IBS: Luźne stolce
Początek choroby: 1
Dolegliwości ogólnie: Luźne stolce ranne

Re: Wyleczyłem biegunki [IBS?]

Postprzez hrm » 17 sie 2015, o 15:41

Być może tylko ja jestem sceptyczny, ale oferta "tylko dla osób które się ze mną skontaktują osobiście" brzmi jak propozycja rodem z Telezakupów Mango - masa obietnic, deklaracji, a jak przychodzi co do czego to konkretów zero.
Ponawiam apel - o wszystkim rozmawiajmy publicznie, wtedy jest to z potencjalnym pożytkiem dla całej społeczności.
Avatar użytkownika
hrm
 
Posty: 199
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 20:40
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: niezły Meksyk...

Następna strona

Powrót do Wasze metody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości