Ruch-sport

Wszystko o tym, co robicie, aby zmniejszyć dolegliwości wywoływane przez problemy jelitowe.

Re: Ruch-sport

Postprzez flower » 3 sty 2012, o 12:02

mnie spodobala sie joga kundalini, bo nie ma tam akrobatycznych cwiczen, a majac problem z kolanem sila rzeczy musze miec takie lagodne cwiczenia, te sa bardiej skupione na oddechu wlasnie i wyciszaniu, koncentracji. tylko tam gdzie chodze robi sie bardzo tloczno, i komfort cwiczenia i zajmowania miejsca jest meczacy.
Avatar użytkownika
flower
 
Posty: 367
Dołączył(a): 14 gru 2011, o 09:00
Lokalizacja: Warszawa,
Początek choroby: 0

Re: Ruch-sport

Postprzez pan_kracy » 1 mar 2012, o 22:50

U mnie regularne ćwiczenia fizyczne robią jakąś tam różnicę - nie wiem czy chodzi o sam ruch czy o wyjście do ludzi. Teraz to tylko siłownia 2-3 razy w tygodniu (zarówno ćwiczenia siłowe jak i bieganie, wiosła, rowerki i inne głupoty), zamierzam właśnie wrócić na basen (2 lata temu chodziłem 3 razy w tygodniu, a teraz sporadycznie). W sezonie to jest trochę więcej tego bo dochodzi rower, tenis, żeglarstwo, windsurfing, motocykl na torze motocrossowym i inne - oczywiście wszystko amatorsko. Pewne jest tylko to, że jeżeli nie robię nic to czuję się ogólnie gorzej, a jednocześnie mam wrażenie, że na jelita mi to różnicy nie robi. Np. kiedy gram w tenisa ze znajomymi to zawsze mam awaryjny, szybki plan powrotu z kortu do domu ;)"bo nie znasz dnia..."
Avatar użytkownika
pan_kracy
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 18:10
Lokalizacja: Warszawa
Początek choroby: 0

Poprzednia strona

Powrót do Wasze metody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości