Akupunktura

Wszystko o tym, co robicie, aby zmniejszyć dolegliwości wywoływane przez problemy jelitowe.

Re: Bioenergoterapeuta

Postprzez joaste » 23 paź 2012, o 08:39

Jak szalec to szalec :Djutro umowilam sie na wizyte do pani Doktor ktora specjalizuje sie w medycynie nautralnej, mianowicie akupunktura. Nie wiem czego sie spodziewac, skoro konwencjonalna medycyna za duzo nie pomoga, to warto sprobowac swoich sil w naturze i harmonii :Dciekawa jestem co mnie tam zastanie i efektow leczenia, zdam relacje po wizycie :)mysle tez czy sprobowac swoich sil w jodze, ale to juz nie ze wzgledu na jelitko (a moze bedzie mialo to jakis wplyw) tylko zeby nie siedziec na dupie w pracy i w szkole i sie troche porozciagac :)
Avatar użytkownika
joaste
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 mar 2011, o 20:55
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: biegunki, bóle żoładka

Re: Bioenergoterapeuta

Postprzez flower » 23 paź 2012, o 17:40

akurat akupunktura jest ok, wiele osob z mojego otoczenia korzystalo na bardoz powazne schorzenia. ale musi to byc fachowiec a nie ktos tam po kursiku.
Avatar użytkownika
flower
 
Posty: 367
Dołączył(a): 14 gru 2011, o 09:00
Lokalizacja: Warszawa,
Początek choroby: 0

Re: Bioenergoterapeuta

Postprzez joaste » 23 paź 2012, o 18:00

wlasnie udalo mi sie znalesc, jak mysle dobra specjalistke. Ta lekarka pochodzi z Mongolii, wiec to juz troche sugeruje ze nie jest po miesiecznym kursie i po opiniach innych ze jest dobra ;)ale to juz jutro sie dowiem na wlasnej skorze :)
Avatar użytkownika
joaste
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 mar 2011, o 20:55
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: biegunki, bóle żoładka

Re: Bioenergoterapeuta

Postprzez Przemek » 23 paź 2012, o 18:51

Napisz koniecznie swoje wrażenia ;)
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1045
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: Bioenergoterapeuta

Postprzez joaste » 24 paź 2012, o 15:14

Dobra musze wam powiedziec ze jestem BARDZO zaskoczona ta wizyta. Wygladala ona tak : bardzo ciezko mi bylo zrozumiec co ta doktor do mnie mowi, ze wzgledu na akcent:/ przez ok 5 min w skupieniu mierzyla mi puls na prawej rece, to na lewej i znowu na prawe jakby czegos szukala. Przyszla zaraz jej asystentka? inna doktor? i tez zaczela mi mierzyc puls z zaniepokojeniem i zaczely miedzy soba cos rozmawiac po mongolsku. Ja siedze juz coraz bardziej zdezorientowana bo wiem ze cos sie dzieje. Otoz, pani doktor stwierdzila u mnie arytmie serca. Kazala jeszcze dzisiaj zrobic ekg ,polecila kardiologa i wrocic za tydzien. Za wizyte mnie nie skasowala, co bylo milym gestem. Troche z mama bylysmy sceptycznie do tej diagnozy nastawione bo miesiac temu w szpitalu mialam robione ekg i wszystko w normie. Ale poszlysmy zrobic prywatnie te ekg i wyszlo.... ze mam arytmie! Co prawda nie tak bardzo powazna zeby panikowac, ale jest. Pielegniarka powiedziala ze moze byc spowodowana ubytkiem elektorlitow ktore trace czesto przy biegunkach, ale to juz kardiolog musi szukac przyczyny. Ta doktor ot tej akupunktury wytlumaczyla mi mniej wiecej to tak(ciezko bylo zrozumiec:P ): najpeirw musze wyleczyc serce zeby cokolwiek robic przy jelitach, jak to ona powiedziala: serce(moja arytmia) "ciagnie" za soba jelito cienkie, a pluca(moja astma) jelito grube. Szczerze za bardzo jeszcze nie wiem o co chodzi, ale napewno za tydzien od razu po kardiologu wracam do niej by obmyslac plan dzialania. Jezeli w leczeniu jest tak dobra jak w diagnozowaniu, to nie powiem ze mam ogromne nadzieje zwiazane z nia.
Avatar użytkownika
joaste
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 mar 2011, o 20:55
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: biegunki, bóle żoładka

Re: Bioenergoterapeuta

Postprzez Przemek » 24 paź 2012, o 22:28

Hmmmm. Ciekawe. Napisz koniecznie swoje kolejne odczucia.
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1045
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: Bioenergoterapeuta

Postprzez joaste » 25 paź 2012, o 16:29

No nie powiem, sama jestem zdziwiona ta cala sytuacja. Nie licze ze mnie wyleczy, ale chociaz sprawi ze dolegliwosci nie beda tak uciazliwe. We wtorek lece do kardiologa i od razu umawiam sie do tamtej doktor. Zdam napewno kolejne relacje :)
Avatar użytkownika
joaste
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 mar 2011, o 20:55
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: biegunki, bóle żoładka

Akupunktura

Postprzez Jar0 » 27 paź 2012, o 11:42

Pozwoliłem sobie tutaj przenieść dyskusję na temat wbijania igieł : D
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 1283
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: Akupunktura

Postprzez joaste » 31 paź 2012, o 19:23

No to na razie dowiedzialam sie ze mam jakies szmery w sercu, 'wiotki' plat sercowy czy jakos tak, zastawki sa troche bardziej 'gietkie' niz powinny, i ta arytmie. Doktor powiedziala ze nie jest to az tak powazne jak sie wydaje, ale trza powtorzyc usg serca i przez 24h musze nosic holter. Jak na razie musze brac magnez i wit b6 by wzmocnic troche serducho, jezeli po tym holterze wyjda jakies czeste szmery to ewentualnie jakies specjalne leki na serducho. To wszystko ma jakas nazwe, ale nie pamietam, za trudno slowo :p para cos tam. Bylam troche zszokowana. Dla mnie ogolnie kazda wizyta u lekarza jest stresujaca, a kiedy wyjde w koncu z gabinetu to polowy nie pamietam co do mnie doktor mowil :D. Jak na razie mam zakaz akupunktury wiec to musi poczekac, ale nie jest przeciwskazaniem. trzeba najpierw wszystko obadac a potem doktor powiedziala ze smialo moge korzystac. A szczerze nie moge sie juz doczekac tej akupunktory, co nowego przyniesie :)jezeli ktos jest z okolic szczecina, to moge polecic ta doktor od medycyny naturalnej ;)jestem naprawde zaskoczona precyzja i diagnostyka tej pani ze po zwyklym zbadaniu pulsu zauwazyla ze cos jest nie tak.
Avatar użytkownika
joaste
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 mar 2011, o 20:55
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: biegunki, bóle żoładka

Re: Akupunktura

Postprzez Przemek » 3 lis 2012, o 17:57

Noo ja mam niestety trochę za daleko ;)
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1045
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Następna strona

Powrót do Wasze metody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 1 gość