Akupunktura

Wszystko o tym, co robicie, aby zmniejszyć dolegliwości wywoływane przez problemy jelitowe.

Re: Akupunktura

Postprzez joaste » 2 gru 2012, o 19:10

Okej, jestem po pierwszej wizycie i.... bolalo! :cry:byla akupunktura, bylo stawianie baniek na brzuchu (to byl bol na takim chudzielcu jak ja:P ). Ogolnie musze zobrazowac co sie dzieje ze mna od kilku miesiecy - mianowicie CODZIENNE bole zoladka, mdlosci. Schudlam strasznie, bo co tylko wzielam do ust potegowalo mdlosci, przez co moj apetyt bardzo zmalal. Nie czulam nawet glodu, tylko ciagle mdlosci a kiedy bylam glodna mdlosci sie pogarszaly. Wiec poszlam do cudownej pani doktur, zrobila to co miala i 3 dni po zabiegu jest lepiej.... mdlosci ustaly lub pojawiaja sie tylko z rana. Zoladek troche poboli ale przestaje. najwazniejsze jest to ze moge w koncu jesc!! Czekaja mnie jeszcze 4 wizyty i naprawde jestem pelna nadzieji. Wierze ze bedzie lepiej, pelniej bede mogla powiedziec kiedy skoncze sesje, ale jest do przodu...
Avatar użytkownika
joaste
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 mar 2011, o 20:55
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: biegunki, bóle żoładka

Re: Akupunktura

Postprzez Jar0 » 4 gru 2012, o 12:28

joaste, czytając Twoje wypowiedzi naprawdę zaczynam się martwić. Jesteś pewna, że wszystkie metody medycyny konwencjonalnej wykorzystałaś? Nie chcę być upierdliwy ani nie chcę, żebyś źle mnie zrozumiała ale objawy które opisujesz tu i ówdzie są niepokojące.
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 1283
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: Akupunktura

Postprzez joaste » 4 gru 2012, o 13:04

Wydaje mi sie ze tak, testowalam wiele lekow i raczej wszystkie mozliwe badania. Jutro wkoncu ide na upragniona wizyte do gastrologa na ktora czekam od wrzesnia... tez mam pewne watpliwosci co do niektorych wynikow czy objawow ale nie jestem lekarzem zeby wydawac opinie. Z reszta korzystalam z porad wielu lekarzy i kazdy mowi to samo wiec chyba taka moja uroda ;)
Avatar użytkownika
joaste
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 mar 2011, o 20:55
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: biegunki, bóle żoładka

Re: Akupunktura

Postprzez joaste » 21 gru 2012, o 17:10

O kurde, doktor postanowila wprowadzic nowa metode-leczenie pijawkami :shock::shock:jestem naprawde, przerazona :(okropnie mnie obrzydzaja i budza strach te male potwory :)mowila ze maja one dobry wplyw na ukrwienie jelit oraz na moje serce, wlasnie poszukuje informacji na ten temat, slyszal ktos? :P
Avatar użytkownika
joaste
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 mar 2011, o 20:55
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: biegunki, bóle żoładka

Re: Akupunktura

Postprzez joaste » 21 gru 2012, o 17:20

znalazlam cos takiego ' Pijawka likwiduje zastój żylny w kończynach dolnych, narządach miednicy małej, w systemie żyły wrotnej wątroby, niszczy już powstałe i zapobiega powstaniu nowych zakrzepów, normalizuje ukrwienie i pracę jelit. To sprzyja normalizacji biocenozy jelita, wyprzedza rozwój zaparć, i w efekcie stanowi efektywny środek profilaktyki i leczenia hemoroidów.'
Avatar użytkownika
joaste
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 mar 2011, o 20:55
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: biegunki, bóle żoładka

Re: Akupunktura

Postprzez joaste » 20 lut 2013, o 22:55

Mi sie wydaje że połączenie tych dwóch metod może dac zaskakujące efekty. Poczytaj sobie o akupunkturze, jakie ma zastosowanie w medycynie,tym bardziej pijawki. Porównywanie tego do czarodzieji i uzdrowicieli jest nie na miejscu jeżeli nie powiadasz chociaż odrobinę informacji.
Avatar użytkownika
joaste
 
Posty: 133
Dołączył(a): 28 mar 2011, o 20:55
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: biegunki, bóle żoładka

Poprzednia strona

Powrót do Wasze metody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 1 gość