Iberogast

Rozmowy na temat leków oraz innych preparatów pomocnych w przypadku problemów z jelitami.

Iberogast

Postprzez Przemek » 20 lis 2010, o 10:12

IBER.jpg
Czy ktoś z Was korzystał już tego preparatu? Spotkałem się z bardzo pochlebnymi opiniami na jego temat w internecie. Różni ludzie wypisują, że jest naprawdę skuteczny. Jego największym minusem jest cena. Stosując go zgodnie z zaleceniami można by wydać (ponoć) majątek.

Oto niektóre z opinii, jakie spotkałem w sieci.

Teraz piję krople iberogast, na mnie działają dobrze, po dwóch tygodniach stosowania poczułam pierwsze efekty - bellissa


Ostatnio czuję się lepiej - zazywam rano przed jedzeniem Iberogast i/lub wodę z sokiem z cytryny naczczo. Wydaje się, że to mi pomaga, organizm lepiej funkcjonuje i rzadziej mam 'ataki' - na razie tylko raz ostatnio i było lepiej niż zwykle tzn. dało sie wytrzymać. - espera


Picie wszelkich herbatek, branie lekow nie pomagalo. Bylo źle, do momentu aż wyprobowalam IBEROGAST. Jest to dosyć nowy preparat na rynku-ziolowy w postaci kropelkowej, wiec podeszlam do niego niezwykle sceptycznie. Jednak o dziwo te ziolka mnie uratowaly-zero wzdęć, wyproznianie raz dziennie (czasami zdarza sie niepelne, ale to rzadko). Nawet odstawilam juz Colon-c bez ktorego kiedys nie moglam sie wyproznic. Jak dla mnie preparat-CUD i polecam wszystkim goraco. - Nelllcia


Biorę Iberogast od kilku dni i pomaga na wzdęcia i skurcze, niestety na zaparcia nie pomaga. - czarnaasia


ja tez pije iberogast....ale wystarcza mi nawet ta wieksza buteleczka na bardzo krotko...mysle ze tydzien to maks......nie wiem jak to mizliwe biore 3 x dziennie po 20 kropli.Mozna zdankrutować...u mnie ta wieksza butelka kosztuje 43 zł. - TsaiNu


To opinie znalezione w sieci. Same pozytywne, bo na te neutralne i negatywne jeszcze nie trafiłem.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1045
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: Iberogast

Postprzez Marian » 20 lis 2010, o 10:36

Przyznam się, że nieraz słyszałem o tym leku Iberogast, nawet przez przypadek trafiłem kilka razy na stronę tego leku, ale jakoś sceptycznie do niego podchodziłem. Myślę, że w najbliższym czasie wypróbuję go, ale najpierw skonsultuje to z gastrologiem, do którego na wizytę idę już niebawem.

Akurat ja rzucę palenie to będę pieniądze na ten Iberogast ;)
Avatar użytkownika
Marian
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 lis 2010, o 12:42

Re: Iberogast

Postprzez Aga » 20 lis 2010, o 12:09

Również słyszałam o tym leku i jego wspaniałych właściwościach, ciekawa jestem ile jest w tym prawdy:) Jednak niestety cena tego specyfiku nieco mnie odstrasza.
Avatar użytkownika
Aga
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 lis 2010, o 11:21

Re: Iberogast

Postprzez amermalgosia » 23 lis 2010, o 08:07

Mój syn pił Iberogast ponad miesiąc- bez rewelacji-choć trochę łagodził skurcze, cena rzeczywiście nie jest mała
Avatar użytkownika
amermalgosia
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 lis 2010, o 09:59
Początek choroby: 0

Re: Iberogast

Postprzez Marian » 15 sty 2011, o 16:26

Ja w najbliższym czasie mam postanowienie - zobaczyć jakie skutki przynoszą Iberogast i Siemię lniane. Jak tylko przetestuję, to podzielę się swoimi doświadczeniami.
Avatar użytkownika
Marian
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 lis 2010, o 12:42

Re: Iberogast

Postprzez Kika » 9 mar 2011, o 08:12

Marian
I jak test Iberogast i Siemię lniane?
Kika
Avatar użytkownika
Kika
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 mar 2011, o 07:25
Początek choroby: 0

Re: Iberogast

Postprzez Przemek » 9 mar 2011, o 10:51

W moim przypadku siemię lniane działało niczym eliksir, ale przez krótki czas. Iberogastu jeszcze nie próbowałem, ale dużo ludzi sobie go chwali, ale też podkreśla jego cenę.
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1045
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: Iberogast

Postprzez Tad 19 » 28 sty 2012, o 21:12

Ja biorę Iberogast drugi tydzień, przestał mnie boleć brzuch i wzdęcia zniknęły ,tak że według mnie jak na razie jest ok. Plus do tego pije siemię lniane 3 razy dziennie po szklaneczce , cena leku nie jest niska ja zapłaciłem 46,50 za 50ml :)
Avatar użytkownika
Tad 19
 
Posty: 17
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 19:18
Lokalizacja: lubelskie
Skype: tade190453
Początek choroby: 0

Re: Iberogast

Postprzez Przemek » 30 sty 2012, o 18:42

Ooo proszę, aż takie dobre rezultaty? Może dlatego, że stosujesz siemię jednocześnie. Ja wiem, że kiedyś stosowałem Iberogast, ale wtedy nie było jakiś wspaniałych rezultatów. Chyba będę musiał spróbować raz jeszcze.
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1045
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: Iberogast

Postprzez Tad 19 » 31 sty 2012, o 13:33

Przemek napisał(a):Ooo proszę, aż takie dobre rezultaty? Może dlatego, że stosujesz siemię jednocześnie. Ja wiem, że kiedyś stosowałem Iberogast, ale wtedy nie było jakiś wspaniałych rezultatów. Chyba będę musiał spróbować raz jeszcze.

Tad19- jestem zadowolony jak na razie z Iberogastu tak jak pisałem, ale zobaczymy po odpowiednim czasie czy nie będzie nawrotu choroby , mam pytanie jak długo należało by stosować ten iberogast ?
Avatar użytkownika
Tad 19
 
Posty: 17
Dołączył(a): 29 gru 2011, o 19:18
Lokalizacja: lubelskie
Skype: tade190453
Początek choroby: 0

Następna strona

Powrót do Leki i inne preparaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości