Nudności

Odpowiedz

Nudności

Postprzez Jar0 » 27 sie 2012, o 18:35

Czy kogoś prócz mnie nękają nudności? Mnie od jakiegoś czasu dość mocno... :?
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 1337
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata
  • Strona WWW

Re: Nudności

Postprzez Jacek » 28 sie 2012, o 09:38

Ja nie mam nic takiego.
Zdarzyło mi się to wyjątkowo przy skrajnym odwodnieniu, ale na codzień nie mam z tym problemów.
Avatar użytkownika
Jacek
 
Posty: 1087
Dołączył(a): 9 sie 2011, o 15:08
Lokalizacja: Poznań
Wariant IBS: IBS-M (mieszany)
Początek choroby: 1994
Dolegliwości ogólnie: zaparcia naprzemienne z gwałtowną potrzebą wypróżnienia, wzdęcia, skurcze

Re: Nudności

Postprzez Przemek » 4 wrz 2012, o 09:13

Ja również nie.
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1045
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: Nudności

Postprzez binkaStockholm » 15 paź 2012, o 21:24

owszem. Zawsze w nocy o raczej nieokreslonej godz.
zazwyczaj po zbyt obfitej lub smazonej kolacji.
i nie sa to takie zwykle nudnosci( np wrazenie ze sie zaraz zwymiotuje czy jedzenie podchodzi fizycznie do gardla) ale raczej lagodne, stale poczucie ze...no wlasnie. nie do opisania.
Avatar użytkownika
binkaStockholm
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 paź 2012, o 20:46
Lokalizacja: Sztokholm
Wariant IBS: mix
Początek choroby: 2011
Dolegliwości ogólnie: biegunki i/ lub zaparcia, wzdecia, nudnosci w nocy po obfitym czy smazonym posilku,bole

Re: Nudności

Postprzez CityD123 » 6 lis 2012, o 20:01

raczej nie, chyba że długo nic się nie jadło
Avatar użytkownika
CityD123
 

Re: Nudności

Postprzez kuku » 9 maja 2013, o 20:28

dla mnie mdłości to zdecydowanie najgorsza część mojego IBS. z bólem głowy da się wytrzymać, tak jak z zaparciem, biegunką czy czymkolwiek innym :)ale mdłości są dla mnie najgorsze, dochodzą dreszcze, zawroty głowy. masakra. unieruchamia mnie to totalnie i paraliżuje. jedyne co pomaga to łóżko i dużo dużo ciepłej herbaty, czasem sucharek też pomoże, ale muszą być to słabe mdłości - w większości przypadków są bardzo mocne i mimo, że rzadko zwracam to za każdym razem mam wrażenie, że skończy się wymiotami

zauważyłam też, że mdłości mam najmniejsze jak leżę na prawym boku :)na lewym i na wznak tragicznei się nasilają. nie mam pojęcia z czego to wynika, ale średnio komfortowe tak leżeć ciągle w jednej pozycji :)
Avatar użytkownika
kuku
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8 maja 2013, o 09:17
Lokalizacja: Łódź
Wariant IBS: mix
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: przewaga zaparć, późniejw dzień/dwa biegunek, bóle w okolicy wyrostka, bóle głowy, mdłości, wzdęcia

Re: Nudności

Postprzez LeMy » 10 sie 2013, o 15:50

Ostatnio miewam niesmowite nudności po zjedzeniu jakiego kolwiek jedzenia. Występuje jakąś godzinę po zjedzeniu i trzymają mi się aż stanę się niesamowicie głodny, a i wtedy całkowicie nie odpuszczają. Co poranek mam "reset", gdzie czuję się dobrze, a im bliżej wieczora, tym gorzej. Boję się już cokolwiek zjeść... Byłem prawie pewny, że to przewlekła zgaga, przez co zacząłem brać Controloc ponownie, 2 razy dziennie. Ponad tydzień się już tym leczę i czuję jakby było coraz gorzej. A, zapomniałem wspomnieć o tym, że jedzenie, które zjem nie chce tak szybko o sobie zapomnieć. Nie wiem czym to jest spowodowane, czy to jedzenie tak długo pozostaje w tym żołądku. Niestety nie mogę się udać do mojego gastroenterologa, ponieważ jest na urlopie aż do końca sierpnia.
Avatar użytkownika
LeMy
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 17:36
Lokalizacja: Poznań
Wariant IBS: zaparciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: ciągłe nudności, wzdęcia, skurcze jelit

Re: Nudności

Postprzez JacekMG » 7 lis 2013, o 14:05

Cześć , ja również mam mega nudności , napiszcie jak sobie z nimi radzicie - u mnie jest czasem nie do wyrobienia - próbuję wtedy coś pić , ale najlepiej łóżko - pozdrawiam
Avatar użytkownika
JacekMG
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 gru 2012, o 11:25
Wariant IBS: Biegunkowy
Początek choroby: 7
Dolegliwości ogólnie: Wiercenie w jelitach

Re: Nudności

Postprzez kalina » 10 sty 2014, o 21:30

Nudności? Non stop. Dla mnie najgorszy objaw. Przyczyna? receptory 5-ht3.
Avatar użytkownika
kalina
 
Posty: 39
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 14:01
Wariant IBS: lux mix wszystkich przypadłośc
Początek choroby: 1992
Dolegliwości ogólnie: wszystko co się da

Re: Nudności

Postprzez Krzych » 7 wrz 2014, o 08:18

Kurde coś mnie mdli ale nie wiem co. Znacie jakąś listę produktów mogących powodować mdłości? Czy ktoś wie czy to może być spowodowane dużą ilością kwasu foliowego lub witamy K? Tak mnie wczoraj zemdliło, że żaden lek nie pomógł. I to tak w sumie bez większego powodu, około 19-20.
Avatar użytkownika
Krzych
 
Posty: 412
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 21:35
Wariant IBS: Utrudniający życie
Początek choroby: 2011
Dolegliwości ogólnie: Wzdęcia, parcia, kolki

Następna strona

Odpowiedz

Powrót do Dolegliwości inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron