Praca za granicą

Czyli wszystkie rozmowy nie związane z tym, co nam doskwiera.

Praca za granicą

Postprzez pietre » 13 sty 2012, o 17:13

Mam nadzieję, że admin nie zamknie tego wątku. Czy ktoś z Was szuka może jakiejś pracy za granicą? Ja obecnie szukam bo w Polsce nie widzę dla siebie miejsca. Boję się podjąć pracę w jakimś biurze czy tym podobnym z wiadomych powodów. Myślę że będę musiał pracować fizycznie. Najbardziej odpowiadałaby mi praca w ogrodnictwie, choć nie mam większego doświadczenia. Stąd moje dwa pytania: Czy ktoś z Was nie szuka czasem też pracy za granicą? Moglibyśmy wtedy poszukać razem. Drugie pytanko, to czy ktoś może jest w stanie nagrać pewną pracę za granicą (Niemcy, Holandia, Belgia, ewentualnie gdzieś indziej). Lepiej znam angielski choć nie jest on szałowy. Z niemca mam podstawy.
pietre

Wariant IBS: Uchyłkowatość jelita grubego
Początek choroby: 0
Dolegliwości ogólnie: Burczenie

Re: Praca za granicą

Postprzez Przemek » 16 sty 2012, o 08:08

Nie róbcie też tak ze mnie takiego tyrana ;) To nie jest typowe forum, gdzie goni się każdego za byle co. Nie widzę powodu, dla którego miałbym zamykać temat =) Co do pracy za granicą, to niestety nic Ci nie pomogę pietre - nie moja działka ;)
Przemek
Administrator

Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: Praca za granicą

Postprzez alikka » 17 lis 2018, o 12:55

Jeżeli planujesz pracę za granicą to pewnie przydałaby Ci się taka intensywna nauka języka.
Proponuję szkołę online https://speakingo.com/
Tam masz świetnie opracowane lekcje i sama decydujesz o tym kiedy się uczysz i ile czasu poświęcasz na naukę. Myślę, że to super sprawa.
Pierwszych 7 dni kurs masz za darmo więc możesz sprawdzić czy to Ci odpowiada.
alikka

Wariant IBS: zaparciowy
Początek choroby: 2
Dolegliwości ogólnie: ciągłe zaparcia

Powrót do Wolne rozmowy