kod uzdrawiania

Wszystko o tym, co robicie, aby zmniejszyć dolegliwości wywoływane przez problemy jelitowe.

kod uzdrawiania

Postprzez ona142 » 11 gru 2014, o 14:35

Czy ktoś z was miał z tym styczność?
Podobno można się wyleczyć z każdej choroby, pewnie nie wszyscy w to uwierzą, ale może ktoś z was chciałby spróbować.
Ta metoda polega na eliminowaniu stresu z organizmu poprzed odpowiednie trzymanie rąk.
Książkę można ściągnąć z chomika.
Ja kilka razy próbowałam, ale po pewnym czasie dawałam sobie spokój, zazwyczaj przez brak czasu...
Avatar użytkownika
ona142
 
Posty: 26
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 19:28
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: biegunka, gazy, wzdęcia

Re: kod uzdrawiania

Postprzez Bonsai » 11 gru 2014, o 15:40

Jezeli to nie ma nic wspolnego z medytacja(ktorej skutecznosc potwierdzono naukowo), sugerowal omijac szerokim lukiem wszystkie magiczne sposoby uzdrawiania.


EDIT
Dodam tylko, że medytacja ma na celu między innymi redukcję stresu i jej skuteczność jest potwierdzona.
Problem w tym, że stres może, ale nie musi być przyczyną choroby, ale na pewno nie każdej i nie koniecznie wyeliminowanie stresu wyeliminuje chorobę.
Więc jeżeli ktoś obiecuje że wyleczy wszystko poprzez eliminację stresu, na starcie traci swoją wiarygodność.
No ale, chętni znajdą się na wszystko, nawet na terapię jajem.
https://www.google.pl/search?client=saf ... TCUKXEgKAF
Ostatnio edytowano 11 gru 2014, o 19:38 przez Bonsai, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Bonsai
 
Posty: 219
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 09:24
Lokalizacja: Warszawa
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: biegunki, gazy

Re: kod uzdrawiania

Postprzez olka » 11 gru 2014, o 17:59

ona142 napisał(a):Czy ktoś z was miał z tym styczność?
Podobno można się wyleczyć z każdej choroby, pewnie nie wszyscy w to uwierzą, ale może ktoś z was chciałby spróbować.
Ta metoda polega na eliminowaniu stresu z organizmu poprzed odpowiednie trzymanie rąk.
Książkę można ściągnąć z chomika.
Ja kilka razy próbowałam, ale po pewnym czasie dawałam sobie spokój, zazwyczaj przez brak czasu...



rozumiem Twoją cheć ...tez łapie sie juz prawie wszystkiego..ale tez bardziej ku medytacji sie skłaniam niz to trzymanie rąk..ale jak sprobujesz i pomoze daj znac...ja biere wszystko...
Avatar użytkownika
olka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 27 lis 2014, o 21:13
Wariant IBS: IBS mix
Początek choroby: 2000
Dolegliwości ogólnie: czeste wypróznienia, skurcze jelita, bóle w roznych czesciach brzucha,uczucia parcia ,bulgotania

Re: kod uzdrawiania

Postprzez ona142 » 11 gru 2014, o 19:51

No właśnie... Ja też biorę wszystko. Zaczynam się łapać wszelkich magicznych sztuczek, bo nie widzę ratunku w medycynie konwencjonalnej.
Jak znajdę siłę to będę stosować ten kod. Gdyby mi cokolwiek pomogło to oczywiście podzielę się z wami tym.
Avatar użytkownika
ona142
 
Posty: 26
Dołączył(a): 1 gru 2014, o 19:28
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: biegunka, gazy, wzdęcia

Re: kod uzdrawiania

Postprzez pablos3744 » 11 gru 2014, o 21:40

Czekam z niecierpliwościa;)
Avatar użytkownika
pablos3744
 
Posty: 530
Dołączył(a): 16 gru 2012, o 10:19
Lokalizacja: Lubelskie. Lat.21
Wariant IBS: Luźne stolce
Początek choroby: 1
Dolegliwości ogólnie: Luźne stolce ranne


Powrót do Wasze metody

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 1 gość