Witam serdecznie

Zanim zaczniesz dyskusję na naszym forum, powiedz kim jesteś, skąd pochodzisz i czym się zajmujesz.

Witam serdecznie

Postprzez zapanujnadzjd » 6 sty 2017, o 12:32

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Przez lata sam bardzo mocno zmagałem się z ZJD i czasami nadal objawy potrafią się pojawić, gdy sobie pofolguję. Zdecydowałem się jednak napisać o ZJD i FODMAP książkę, która mam nadzieję pomoże również innym osobom przebrnąć przez dietę eliminacyjną i przetestować grupy produktów z FODMAP, które w danym przypadku wywołują u Was objawy.
Oczywiście dieta to tylko jeden z elementów ZJD, bowiem ten zespół potrafi kumulować wiele aspektów jak np. czynniki stresowe, przebyte choroby czy przerost flory bakteryjnej w jelicie cienkim (tzw. SIBO).
Dieta o niskiej zawartości FODMAP jest jednym z podstawowych czynników mogących pomóc w zapanowaniu nad objawami ZJD. U mnie była ona początkiem wielu zmian w podejściu do odżywiania i sposobu życia
Dla zainteresowanych link do FB: www.facebook.com/zapanujnadzjd/
Jednocześnie bardzo chętnie postaram się wesprzeć osoby z ZJD znajdujące się na tym forum.

Pozdrawiam,
Piotr Powązka
zapanujnadzjd

Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 1990
Dolegliwości ogólnie: -

Re: Witam serdecznie

Postprzez Monika Anna » 1 kwi 2017, o 09:03

Witam Pana serdecznie,czy mogłabym się dowiedzieć gdzie można nabyć Pana książkę w postaci papierowej .Ponieważ z tego co widzę oferowane są tylko ebooki.Pozdrawiam .Monika.
Monika Anna

Wariant IBS: mix wszystkich przypadłośći
Początek choroby: 0
Dolegliwości ogólnie: bole jelit,apatia,spadek wagi cial,wzdecia biegunki i zaparcia

Re: Witam serdecznie

Postprzez zapanujnadzjd » 1 maja 2017, o 12:37

Witam,
Przepraszam, że dopiero teraz. Powiadomienie utknęło w spamie.
Książka jest dostępna zarówno na allegro w formie drukowanej oraz na ebookpoint pt. "Zapanuj nad zespołem jelita drażliwego (ZJD)" lub po terminie FODMAP.
Linki są również podane na FB w zakładce "Sklep".

Pozdrawiam,
Piotr
zapanujnadzjd

Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 1990
Dolegliwości ogólnie: -

Powrót do Przedstaw się