Dziwne dolegliwości.

Po tym jak się przywitasz z resztą forumowiczów, możesz skorzystać z tego działu, aby lepiej opowiedzieć nam o swoich problemach.

Dziwne dolegliwości.

Postprzez kubae50 » 28 sty 2018, o 13:13

Witam,moje problemy z bólem brzucha zaczeły się około ponad rok temu..Zaraziłem się jakimś wirusem i wymiotowałem przez 3 dni i mialem biegunki.Wyleczyłem to w końcu lecz w niedługi czasie po tym zaczeły dokuczać mi dolegliwości których nigdy nie miałem.Bóle brzucha i niepełne wypróżnianie.Od kilku miesięcy doszło do tego bulgotanie po lewej stronie i tam brzuch jest tak jakby napompowany..Robiłem usg brzucha i nic nie wyszło.Od ponad tygodnia biorę probiotyk sanprobi super formula.Do tego dochodzi chęć nagłego wypróznienia.Dodam,że jak zasne nigdy w nocy się nie budzę z powodu bólu.Proszę o pomoc i serdecznie pozdrawiam!
kubae50

Wariant IBS: mix
Początek choroby: 2017
Dolegliwości ogólnie: bulgotanie po lewej stronie,ból brzucha,niepełne wypróżnienie

Re: Dziwne dolegliwości.

Postprzez kubae50 » 29 mar 2018, o 14:26

Do tego mam rano nudności...Robiłem takie oto badania: Mocz analiza ogólna
(Cholesterol całkowity, Odpis skierowania, AST, Amylaza, Morfologia, Glukoza, ALT, CRP, ilościowo Helicobacter pylori IgG, Lipaza), i wszystkie wyszly pozytywnie po skonsultowaniu z lekarzem,i pani mi dała zentel na lambie,bez badania kału na obecność,nie wiem co robić...
kubae50

Wariant IBS: mix
Początek choroby: 2017
Dolegliwości ogólnie: bulgotanie po lewej stronie,ból brzucha,niepełne wypróżnienie

Powrót do Opowiedz o swoich problemach