Gdzie pracujecie?

Re: Gdzie pracujecie?

Postprzez olka » 16 gru 2014, o 14:16

ja pracuje w korpo..i akurat orcz tego ze trwajaca 2 msce biegunka sprawia ze jestem wychudzona szara i brzydka i nie mam siły zcasami rano sie za bardzo pomalowac i ludzie pytaja na co choruje itp...to jest ok..mam prace przy biurku duzy dzial..a osoby najblizej siedzace wiedzac co mi dolega wiec sobie na legalu chodze do lazienki...
na studiach jeszcze nie mialam takie IBSa jak teraz (jesli to wogole IBS) wtedy mialam ataki raz na 2-3 msc 3 dniowe..wiec luzik ..teraz to trwa i trwa i ani dnia spokoju...
na studiach nie było stresów ..jakos zycie było takie bardziej LAJT!!
No nic trzymajmy za nas kciuki zeby odpuscilo kazdemu pokoleji!!!
olka

Wariant IBS: IBS mix
Początek choroby: 2000
Dolegliwości ogólnie: czeste wypróznienia, skurcze jelita, bóle w roznych czesciach brzucha,uczucia parcia ,bulgotania

Postprzez kulawy » 17 gru 2014, o 20:10

Ale to już jest połowa sukcesu, jak ludzie wiedzą co Ci dolega i to w miarę akceptują/rozumieją. Najgorzej to jak nie bardzo jest możliwość odejścia od stanowiska, a jeszcze współpracownicy nie bardzo wiedzą o chorobie, wtedy to przerąbane ;)
kulawy

Wariant IBS: biegunkowy/mix
Początek choroby: 2013
Dolegliwości ogólnie: biegunki, niepełne wypróżnienia, ból jelit

Postprzez stripped » 17 sty 2015, o 11:58

Pracuję w biurze, nie zawsze mam możliwość wyjść, ale do tej pory udawało mi się bez problemów zdążyć do toalety poza jednym razem, kiedy było już dosyć gorączkowo. Poprosiłam o pomoc innego pracownika, przyznając się co za chwile będzie jak nie wyjdę i zdążyłam.
A na studiach to jak miałam za ciężko to po prostu nie szłam na zajęcia - więc jednak było mi łatwiej, choć dojazdy bywały piekielne.
stripped

Wariant IBS: wciąż nad tym pracuję
Początek choroby: 2010
Dolegliwości ogólnie: wzdęcia, gazy, zgaga, bóle brzucha, biegunki

Postprzez pablos3744 » 21 kwi 2015, o 15:25

Obecnie rozdaje ulotki i studiuje;)
pablos3744

Wariant IBS: Luźne stolce
Początek choroby: 1
Dolegliwości ogólnie: Luźne stolce ranne

Postprzez mariusz2015 » 29 lip 2015, o 08:15

Na szczęści pracuje w biurze, blisko kibelka, chociaż nie raz biegam po piętrach jak ktoś mnie podsiądzie, a muszę być sam w takich sytuacjach... wiecie, rozumiecie, jak grzmotnie, huknie :)
mariusz2015

Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 1985
Dolegliwości ogólnie: biegunka

Postprzez elton » 10 sie 2016, o 09:38

Pracuję w Szczecinie jako mechanik samochodowy. Zarobki nawet, nawet, czasem trafi się dodatkowa fucha, bo jestem taką złotą rączką i umiem naprawić różne rzeczy. Z wyjściem do toalety raczej problemów nie mam, chyba że akurat rozmawiam z klientem, głupio tak go zostawić, ale co zrobić.
elton

Wariant IBS: mix przydatności
Początek choroby: 2014
Dolegliwości ogólnie: wzdęcia, zaparcia, ból

Postprzez lukasz0 » 9 gru 2016, o 09:27

Ja na razie studiuję administrację. Jeszcze dwa lata. Myślę, że u mnie to 80% dolegliwości pochodzi z lęków, stresów itd. Po studiach raczej będę szukał pracy, która jest rutynowa, nudna i mało ambitna - wtedy moje jelita nie będą się buntowały przeciwko mnie hehe :D Pozdrawiam wszystkich optymistycznie patrzących w przyszłość. Obyśmy mogli normalnie funkcjonować w tym zwariowanym i zabieganym świecie. :)

P.S. A Ty flower lubisz swoją pracę i ona Cię nie stresuje? Chciałabyś gdzie indziej pracować? Ja myślałem, że takie siedzenie za biurkiem by mi odpowiadało i nie denerwowało, ale byłem na praktykach w urzędzie i... to nie dla mnie. Za bardzo jest taka sztywna atmosfera, nie mogę się poczuć w biurowych warunkach swobodnie.
lukasz0

Wariant IBS: biegunkowy i wzdęciowy
Początek choroby: 2014
Dolegliwości ogólnie: Przy stresie odczuwam dyskomfort w brzuchu i pojawiają się biegunki z rana.

Postprzez pablos3744 » 24 gru 2016, o 15:16

Jak sobie radzicie z dolegliwościami w pracy? Ja praucje na magazynie praca od 8-16 od pon do pt przeraża mnie to
pablos3744

Postprzez Jar0 » 25 gru 2016, o 09:04

Wiesz, wszystko zależy od Twojego stanu i tego jakie masz warunki w pracy. Ja pracuję w biurze, toalety mam pod nosem więc "psychicznie" czuję komfort bo też nikt nie każe mi tego biura opuszczać. Nie zmienia to jednak faktu, że jak są dni kiedy źle się czuję to nawet bliskość toalet mi nie pomaga - czuję, że zamiast myśleć o tym co robię, skupiam się na tym jak przewraca mi się wszystko w brzuchu z lewa na prawo.

No i jest pewna "granica" dolegliwości po której praca nawet na samym kiblu jest już raczej niemożliwa : /
Jar0

Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Postprzez pablos3744 » 26 gru 2016, o 09:48

Ja mam toalete w pracy mam prace wymagajaca mysleinia i skupienia bo wprowadzam kody odbieram paczki itp. Musimy Życzyć sobie tylko powodzenia ;) Bo pracowac i tak musimy
pablos3744

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca