Gdzie pracujecie?

Re: Gdzie pracujecie?

Postprzez Przemek » 1 lip 2012, o 22:21

flower napisał(a):a w pracy wiedza o ibs? czy po prostu swiadomie wybrales mozliwosc pracy w domu?

Jakoś tak wczesnych lat "parałem" się komputerami, potem przyszedł internet, pierwsze strony internetowe itd. z czego suma sumarum (wraz z kończoną przeze mnie socjologią) wynikło zainteresowanie marketingiem internetowym, a ściślej rzecz ujmując SEO ;) To właśnie ze względu na moje doświadczenie z tym wszystkim powstało to forum ;)
Przemek
Administrator

Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Postprzez 1x2x3 » 9 lip 2012, o 15:38

Witajcie ponownie :)
Ja pracuję w międzynarodowej korporacji i właśnie dostałam awans :) Na początku było trudno bo wszyscy traktowali mnie trochę z góry, bo nie miałam zbyt dużo doświadczenia ale szybko się zaprzyjaźniłam z całym moim działem, przyzwyczaiłam do łazienek, do trybu pracy a teraz muszę się żegnać i przestawiać

Edit: Może przy okazji powiem co u mnie słychać. No więc mój brzuch się całkowicie uspokoił. Oczywiście dalej staram się nie przesadzać z jedzeniem, które zawsze mi szkodziło ale coraz częściej sobie pozwalam na mleko, kiszonki i inne produkty zakazane :) Zazwyczaj nic mi nie jest nawet jak dużo zjem jednorazowo (staram się nie jeść kilka dni z rzędu). Jeśli zaczynam się gorzej czuć lub trochę mniej dobrze to łykam kilka dni (2-3) sanprobi IBS lub Trilac i znowu wszystko działa jak w zegarku. Oczywiście dalej myślę o sobie jak o osobie, która w każdej chwili może dostać biegunki, więc nie żyję całkiem normalnie ale dużo dużo lepiej. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia.
1x2x3

Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Postprzez Jar0 » 9 lip 2012, o 16:34

1x2x3 napisał(a):Witajcie ponownie :)
Ja pracuję w międzynarodowej korporacji i właśnie dostałam awans :) Na początku było trudno bo wszyscy traktowali mnie trochę z góry, bo nie miałam zbyt dużo doświadczenia ale szybko się zaprzyjaźniłam z całym moim działem, przyzwyczaiłam do łazienek, do trybu pracy a teraz muszę się żegnać i przestawiać

Edit: Może przy okazji powiem co u mnie słychać. No więc mój brzuch się całkowicie uspokoił. Oczywiście dalej staram się nie przesadzać z jedzeniem, które zawsze mi szkodziło ale coraz częściej sobie pozwalam na mleko, kiszonki i inne produkty zakazane :) Zazwyczaj nic mi nie jest nawet jak dużo zjem jednorazowo (staram się nie jeść kilka dni z rzędu). Jeśli zaczynam się gorzej czuć lub trochę mniej dobrze to łykam kilka dni (2-3) sanprobi IBS lub Trilac i znowu wszystko działa jak w zegarku. Oczywiście dalej myślę o sobie jak o osobie, która w każdej chwili może dostać biegunki, więc nie żyję całkiem normalnie ale dużo dużo lepiej. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia.

Gratulacje i gratulacje. Podwójne zwycięstwo : )
Jar0

Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Postprzez flower » 9 lip 2012, o 18:37

skalarku :) przybij piatke :)) gratuluje i widze ze mamy podobna sciezke :)
flower

Początek choroby: 0

Postprzez Przemek » 9 lip 2012, o 22:23

Moje gratulacje! =)
Przemek
Administrator

Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Postprzez 1x2x3 » 10 lip 2012, o 18:53

Dziękuję Wam wszystkim :) i mam nadzieję, że u Was też lepiej. Szczerze mówiąc próbowałam poczytać w różnych wątkach jak tam Wasze postępy ale się pogubiłam. Trzymam za was kciuki.
1x2x3

Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Postprzez Przemek » 10 lip 2012, o 20:32

Trudno byłoby to ogarnąć ;) U mnie np. ostatnio ciut lepiej, ale za jakiś tydzień, dwa wypowiem się konkretniej ;)
Przemek
Administrator

Postprzez pietre » 11 lip 2012, o 20:20

Ja też myślę o zmianie pracy, ale w ogóle nie wiem na jaką. Robię stronki, ale html-u i to na dodatek przez program macromedia dreamweaver. Znajomy mnie namawia bym szedł w kierunku IT. Zacząłem się kiedyś uczyć php, ale ciężko mi to szło. Potem kumpel namawiał mnie do nauki sql w związku z administracją baz danych i oracle, ale za dużo też się nie uczyłem. To było jednak prostsze, ale wszędzie słyszę, że trzeba i tak znać jakiś język programowania. Co Wy byście mi polecili z dziedziny IT? Studia mam z pracy socjalnej jakby co :( Nie mam doświadczenia i musiałbym znaleźć jakąś pracę w Poznaniu, niekoniecznie super płatną, ale na początek taką żebym się utrzymał. Najlepiej żeby była już z dziedziny IT bo wtedy będę nabywał doświadczenia. Proszę o rady
pietre

Wariant IBS: Uchyłkowatość jelita grubego
Początek choroby: 0
Dolegliwości ogólnie: Burczenie

Postprzez Przemek » 11 lip 2012, o 22:09

Siądź przed kompem i ucz się PHP to na pewno znajdziesz robotę ;)
Przemek
Administrator

Postprzez olinka » 19 lip 2012, o 08:21

ja mam to szczęście ,że prowadzę z mama rodzinny interes a mianowicie sklep z odzieżą XXL ...wcześniejsze moje prace to był koszmar!!! swego czasu pracowałam m.in w salonie fryzjerskim ,to był okres kiedy już miałam swoje dolegliwości i wiadomo jak to w pracy zawsze się jadło coś z pobliskiego baru ewentualnie jakaś zupa w proszku ,wtedy jeszcze nie wiedziałam,że chemia w żarciu mi tak bardzo szkodzi wiec często musiałam do wc a potem musiałam wysłuchiwać od ówczesnej pracodawczyni że mi będzie odliczać czas który spędzam w toalecie.co za babsztyl nawet nie dało się z nią pogadać jak z czlowiekiem i powiedzieć o swoich dolegliwościach,ale tak mi się szczęśliwie ułożyło ,że teraz mam naprawdę dobrze obie z mamą możemy na sobie polegać i wiadomo że jak coś mi dolega to mama się o mnie troszczy a nie poniża jak poprzedni pracodawcy.
olinka

Wariant IBS: mix
Początek choroby: 2007
Dolegliwości ogólnie: bóle,wzdęcia,zaparcia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca