syndrom habba

Linki do różnych miejsc w sieci

Re: syndrom habba

Postprzez Bonsai » 14 maja 2015, o 15:02

Dziękuję za namiary.

Odnośnie Piotra Gietki byłem kilka razy i stanowczo nie polecam, tym bardziej że jak sam się przyznał podczas mojej wizyty - sam ma objawy jelita drażliwego.
Wykonywał u mnie gastroskopię - opisując mi jej wyniki nie wiedział czym była biała plamka w moim przełyku i nie przejął się tym szczególnie. Zignorował moje kilkukrotne sugestie że mogę mieć pasożyty bo wiele objawów pasuje i chciałbym się przebadać w tym kierunku - przekonywał mnie że tych pasożytów nie mam. Jak się okazało dwa lata później - miałem pasożyty (lamblie i blastocystozę), od 10 miesięcy z nimi walczę, jest co raz lepiej i jest duża szansa że kolejna kuracja lekami którą będę brał za ok 2 tygodnie znacząco poprawi mój stan zdrowia - a może i wyleczy w 100% z biegunek bo wzdjęcia i gazy już wyeliminowałem - gastrolodzy u których byłem, chyba by powiedzieli że to abstrakcja.
Jego leczenie polega na przepisaniu Ziridu (nie wiem po co?), Xifaxanu, Debridat itp.
To on zalecał mi branie Loperamidu na noc (i tutaj też pojawia się duzy znak zapytania - co po na noc?).
Avatar użytkownika
Bonsai
 
Posty: 219
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 09:24
Lokalizacja: Warszawa
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: biegunki, gazy

Re: syndrom habba

Postprzez Gaja75 » 26 maja 2015, o 13:12

Mnie prowadził w szpitalu i wydawał się dość sensowny, choć nie ma co porównywać z profesorem który dla mnie i kilku innych pacjentów których znam okazał się wybawieniem.

Dziś zaczynam kurację Colestyramin HEXAL 4g :Dwłaśnie przyszła paczka z Niemiec i jestem mega szczęśliwa.
Zastanawiam się nad dawkowaniem z zaleceń wynika 1x1 ale czytałam na różnych forach, że lepsze rezultaty daje 3 x 0,5 saszetki a Wy macie jakieś doświadczenie z tym lekiem? Co proponujecie?
Avatar użytkownika
Gaja75
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 maja 2015, o 12:42
Wariant IBS: mix Syndrom Habba
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: zabawa z zespołem Habba

Re: syndrom habba

Postprzez otto » 2 kwi 2016, o 15:42

witam
chciałbym zapytać osoby leczące się vasosanem, czy odczuwają jakąś poprawę?
Zastanawiam się nad jego wypróbowaniem.
Czy jest tu ktoś, kto używa go przez dłuższy okres czasu i zaobserwował u siebie jakieś skutki uboczne?
Gdzie go kupujecie? Ewentualnie czy jest tu jakaś osoba, której lek nie pomógł i chce go sprzedać?
Avatar użytkownika
otto
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 kwi 2016, o 15:38
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2007
Dolegliwości ogólnie: biegunki

Poprzednia strona

Powrót do Przydatne linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości