Witaminki

Rozmowy na temat leków oraz innych preparatów pomocnych w przypadku problemów z jelitami.

Re: Witaminki

Postprzez Kruffka » 20 lis 2012, o 21:58

No ja bym sobie nie dała raczej "wcisnąć" witamin musujących. A tak to te wszystkie witaminy mają porównywalną jakość.
Jedne mają dodatek żeń-szenia, inne luteinę, jeszcze inne kwasy Omega itd.... Każdy indywidualnie wybierze sobie czego mu do szczęścia trzeba.

Inna już sprawą jest to, czy rzeczywiście każdemu z nas brakuje wszystkich witamin i minerałów; W dodatku w jakichś końskich dawkach.
Avatar użytkownika
Kruffka
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 kwi 2012, o 12:22
Lokalizacja: Wrocław
Wariant IBS: :)
Początek choroby: 1982
Dolegliwości ogólnie: :)

Re: Witaminki

Postprzez Przemek » 20 lis 2012, o 22:26

Tutaj taki filmik odnośnie tych modnych ostatnio helatów w kontekście przyjmowania minerałów: http://istv.pl/program,_,Lite,s1,e31,wi ... eraly.html
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1032
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: Witaminki

Postprzez piter » 15 gru 2012, o 00:04

Co do witaminek to ja mogę polecić Biogenix - VITA genix Men Sport AM/PM (uwaga zawiera kofeinę) brałem to dość długo jeszcze jak ćwiczyłem siłkę tanie, a dobre i moim zdaniem lepsze od multi-sport Olimpu,choć biogenix to też marka/własność Olimpu :D.W Bogenix-e sa dodatkowo różne ziółka i po kapsach na noc fajnie się śpi.A jeżeli macie więcej kasy to polecam Adam Now Foods lub Vit-Min 75+ multiwitamina pierwsza liga, większość produktów mają naturalnego pochodzenia-wysoka przyswajalność.

Ja w tej chwili biorę Koci Pazur (Cats Clow)5000 Now Foods,wyciąg z owoców granatu puritan pride,naturalna witamina C Acerolla 500mg Sanobios ,boswellia z Curcuminą Swanson,Omegę3 gold 1000mg Olimpu,co trzy dni witaminę d3 5000 puritan pride,sylimarol 70mg, i zioła od Bonifratrów. W planach jest Kwercentyna 650mg lub 800mg i Andrographis Now foods lub w torebce na wagę. :DDo tego ćwiczę jogę chodzę po górach :),ale z dietą gorzej :D
Avatar użytkownika
piter
 
Posty: 185
Dołączył(a): 13 mar 2012, o 13:29
Lokalizacja: Wrocław
Początek choroby: 0

Poprzednia strona

Powrót do Leki i inne preparaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości