VENOFORTON

Rozmowy na temat leków oraz innych preparatów pomocnych w przypadku problemów z jelitami.

VENOFORTON

Postprzez kitiusz » 12 mar 2013, o 09:55

Witam wszystkich cierpiących na sprawy biegunkowe.
Polecam lek ziołowy o nazwie "Venoforton" ,nie jest on przeznaczony na te dolegliwości ale działa bardzo skutecznie.Od kilku lat miałem te same problemy ,ciągłe rozwolnienia ,szczypanie odbytu i tp.Przez przypadek kupiłem venoforton(można go dostać w kazdej aptece za ok.16 złoty) i po zużyciu juz połowy opakowania jak ręką odjął,a szczególnie ustąpiło to straszne szczypanie odbytu i stolec mam twardy "jak ten pies z reklamy" .Lek jest ziołowy i napewno nie zaszkodzi,a może pomóc.
Życzę powodzenia.
Avatar użytkownika
kitiusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 09:30
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2000
Dolegliwości ogólnie: rozwolnienie ciągłe

Re: VENOFORTON

Postprzez Przemek » 12 mar 2013, o 10:07

Hmmmm, ciekawe. Pytanie tylko co było przyczyną Twoich problemów ze stolcem. Myślę, że nie u każdego stosowanie tego syropku może przynieść twarde dowody. Myślę, że nie omieszkam spróbować w wolnej chwili tego specyfiku =)
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1032
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: VENOFORTON

Postprzez kitiusz » 12 mar 2013, o 10:48

Myślisz ,że podam ci przyczynę,gdybym ją znał to leczył bym sie u lekarza a nie na forum,po prostu przypadek, ale bardzo skuteczny.Chciałbym żebyś naprawdę spróbował bo jestem ciekawy czy komus oprócz mnie też to tak skutecznie pomoże.
A propos moich dolegliwości to jest ich mnóstwo,a wszystkie związane z układem trawiennym.
Avatar użytkownika
kitiusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 09:30
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2000
Dolegliwości ogólnie: rozwolnienie ciągłe


Powrót do Leki i inne preparaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości