SanProbi IBS

Rozmowy na temat leków oraz innych preparatów pomocnych w przypadku problemów z jelitami.

Re: SanProbi IBS

Postprzez Przemek » 8 gru 2011, o 14:07

Jacek napisał(a):Dołączam się do życzeń. Zresztą w przypadku osób z IBS należy również życzyć szczęśliwej podróży ;).


Bardzo dziękuję, u mnie w podróży najgorsze są wzdęcia i wiatry, które po jakimś czasie muszą gdzieś ujść. Mój wariant IBS na szczęście nie uprzykrza aż tak bardzo podróżowania.

Jacek napisał(a):PS. Zgodnie z życzeniem uzupełniłem miasto i avatar.


Bardzo fajnie. Od razu forum robi bardziej wyraziste i kolorowe. Mam do was prośbę. Gdyby jakieś nowe osoby dołączyły do nasze forum i zaczęły się udzielać, to zwracajcie im uwagę na to, żeby uzupełniały te kwestie w swoim profilu. Wtedy będzie nam wszystkim przyjemniej dyskutować na forum =)
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1045
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: SanProbi IBS

Postprzez Jar0 » 8 gru 2011, o 16:51

Tak jest Panie Administratorze :)

Podróż jest najgorsza. Brak możliwości wyskoczenia do łazienki w razie potrzeby paraliżuje mnie kompletnie. Mi również na przyszły tydzień szykuje się wyjazd (może jedziemy wszyscy w to samo miejsce? ;)) Jakieś szkolenie na 4 dni. Na szczęście niezbyt daleko od miejsca zamieszkania więc pojadę tam we własnym zakresie zatem mogę spać spokojnie :D

Mi osobiście też wydaje się że po tym SanProbi coś bardziej mi w brzuchu burczy ale mi to zupełnie nie przeszkadza. I faktycznie tabletki mają jakiś dziwny smak ale jakie to ma znaczenie? ;)Gorzki lek najlepiej leczy ponoć.
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 1364
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: SanProbi IBS

Postprzez Przemek » 8 gru 2011, o 17:10

Super =) Myślę, że dobrze będzie zrobić taki "luźny" wątek zatytułowany "Pogaduchy", gdzie będzie rozmawiać ze sobą tak po prostu, bo widzę, że ten wątek urósł nam do 5-ciu stron, a dywagacji na temat SanProbi IBS jest w nim niewiele =) Ktoś chcący poczytać na tym forum o SanProbi IBS, będzie musiał przewalić sporą ilość naszych luźnych pogaduszek. Co Wy na to, żeby zrobić taki dział?
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1045
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: SanProbi IBS

Postprzez 1x2x3 » 8 gru 2011, o 17:43

Dobrze Przemku możemy przenieść temat podróży do działu Wolne rozmowy.
A co do burczenia po Sanprobi, to dam mu jeszcze tydzień i jeśli się nie poprawi, to rezygnuję. Mimo, że to nic takiego to jednak ciągle mi się wydaje, że może to świadczyć o zbliżających się kłopotach. Poza tym ciężko przestać myśleć o brzuchu kiedy ciągle coś tam mruczy:)
Avatar użytkownika
1x2x3
 
Posty: 455
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 15:34
Lokalizacja: Legionowo
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Re: SanProbi IBS

Postprzez Jar0 » 8 gru 2011, o 17:48

Na tym forum w ogóle jest dość dużo wątków w których pozwolono sobie na luźne pogawędki ;)

Ja wiem jedno. SanProbi to nie cudowny lek na IBS. Zresztą trudno było się spodziewać spektakularnych efektów po zwykłym suplemencie diety. Ja chyba jednak będe go brał dłużej bo jak na razie narzekać nie mogę ;)
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 1364
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: SanProbi IBS

Postprzez 1x2x3 » 8 gru 2011, o 17:51

No być może, tylko po Trilacu mi nie burczało, a teraz mi burczy;/ i tylko dlatego te moje rozterki.
Avatar użytkownika
1x2x3
 
Posty: 455
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 15:34
Lokalizacja: Legionowo
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Re: SanProbi IBS

Postprzez Jar0 » 8 gru 2011, o 17:55

Ja może jeszcze dla odmiany sprawdzę tego Trilaca a potem wybiorę najlepsze rozwiązanie ;)
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 1364
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: SanProbi IBS

Postprzez Jar0 » 10 gru 2011, o 09:52

Ja zauważyłem, że ten SanProbi powoduje u mnie czasem takie wiatry że głowa mała. Po prostu czuję jak przeze mnie przelatuje wszystko... Na szczęście to nic groźnego.

1x2x3, jak tam Twój burczący brzuch?
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 1364
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: SanProbi IBS

Postprzez 1x2x3 » 10 gru 2011, o 11:19

Sama nie wiem, bo jeśli chodzi o gazy to mam dokładnie tak samo. Niby wszystko pracuje bez zarzutu i nawet brzuch nie jest specjalnie wzdęty ale albo coś tam burczy albo mam gazy (w dodatku zazwyczaj o bardzo przykrym zapachu).
Za to zauważyłam, że stolec jest jakby jeszcze bardziej idealny :)
Biorąc pod uwagę całość to nie powiem, żeby to była jakaś wielka poprawa w moim przypadku:) No ale na początku miało być gorzej, więc poczekam jeszcze kilka dni. Może te gazy miną.
A jak u Ciebie poza gazami?
Avatar użytkownika
1x2x3
 
Posty: 455
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 15:34
Lokalizacja: Legionowo
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Re: SanProbi IBS

Postprzez Jar0 » 10 gru 2011, o 11:23

Ja też zauważyłem że stolec jest jakby mniej kłopotliwy ale wstydziłem się przyznać :x. To burczenie jednak jest stałe. Ostatnio wziąłem tabletkę przed snem i po półgodzinie jak leżałem w ciszy to do snu przygrywał mi mój brzuch ;)Ogólnie chyba jednak muszę ocenić SanProbi poytywnie bo od 2 tygodni nie mam większych problemów :)

Czasami to aż mnie krzywi na myśl tego że chciałbym coś tak wstydliwego napisać a się wstydzę :D
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 1364
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leki i inne preparaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 1 gość