leki

Rozmowy na temat leków oraz innych preparatów pomocnych w przypadku problemów z jelitami.

Re: leki

Postprzez nenka132 » 2 kwi 2015, o 19:37

dzisiaj odebralam nazywa sie tak pro em san pur firma tisso -ten plyn zawiera bardzo liczne bakterie probiotyczne ,naprawde liczne bo 31 , drugie co dostalam to proszek pro basan complete rowniez bakterie ale razem z enzymami ,witaminami z grupy b ,oraz blonnik roslinny .nie mam pojecia czy znajde to w necie.ten lek pochodzi z specjalnej kliniki diagnostycznej ,plyn jest w pojemnosci 1 litra ,po miesiacu stosowania widoczne efekty, zobaczymy .U mnie jak do tej pory bez zmian,ale biegunek nie mam juz takich licznych .
nenka132

Wariant IBS: biegunki
Początek choroby: 2001
Dolegliwości ogólnie: przelewanie brzucha,skurcze

Postprzez nenka132 » 2 kwi 2015, o 19:39

nenka132

Postprzez nenka132 » 2 kwi 2015, o 19:43

wyprobuje jak mi pomoze to jak co mozna zamowic w necie
nenka132

Postprzez nenka132 » 7 kwi 2015, o 06:18

od czwartku stosuje lek.Na jezyku pojawil sie bialy nalot czuje jakby kluche na koncu gardla mam tez suchosc w buzi i uporczywy kaszel ,do tego tez poty nocne .Nie wiem czy to skutki leku .
nenka132

Postprzez nenka132 » 1 cze 2015, o 13:34

hej wszystkim dawno mnie nie bylo :-) Wlasnie skonczylo sie moje cudowne lekarstwo po dwoch tygodniach zazywanie poprawil sie stolec ,nie mialam przelewania w brzuchu cos ruszylo do przodu .Na poczatku mialam niemile objawy sucha skora ,jezyk w pryszczach ,zmeczenie jednak z czasem wszystko minelo znowu poczulam sie ,,zdrowa,, Lekarstwo jednak to nie wszystko ,zmienilam moja diete na fod map ,zaczelam pic koktajle ,soki wyciskane z grejfruta plus pomarancz ,wode z cytryna zauwazylam ze ilosc wody jest bardzo wazna ,do tego ziolowe herbaty tyle wyrzeczen po to by czuc sie lepiej .Moje samopoczucie bylo super, w sobote kupilam kebaba ,niestety smakowal ale co bylo po nim tragedia ,poszlismy z chlopakiem na koncert bylo to w lesie zaczelo mnie skrecac w brzuchu 2 razy zaliczony lasek tragedia ,tak sie zle czulam ,ze poszlismy do domu w niedziele biegunka .Teraz wiem bez diety ani rusz , skusilam sie na glupiego kebeba .Mozliwe , ze to przyczyna tego,ze skonczylo sie lekarstwo bralam je zawsze przed posilkiem i jedzenie wtedy schodzilo lepiej.Dietka powrot :-( dzisiaj tez czuje sie nie najlepiej ,psychicznie i fizycznie pozyjemy zobaczymy .mam nadzieje ze lekarstwa ktore sa testowane zdzialaja cuda
nenka132

Postprzez hrm » 1 cze 2015, o 19:22

A dziwisz się, że jelita nagle oszalały? Bo ja nie. Pomyśl - kilka tygodni starannej diety, same lekkie rzeczy + preparaty, a tu nagle taka bomba pod postacią kebaba. Sam bym się zbuntował na myśl o takiej nagłej zmianie :-)
A z drugiej strony potraktuj tą sytuację jako swój kolejny sukces - wybrnęłaś z nagłej stresowej sytuacji, poradziłaś sobie. Znaczy warto wychodzić.
hrm

Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: niezły Meksyk...

Postprzez nenka132 » 3 cze 2015, o 10:41

no nie ma co sie dziwic :D od 2 dni ma spokoj
nenka132

Postprzez nenka132 » 29 cze 2015, o 06:51

ponowna kuracja bakteriami plus dieta fodmap kuracja droga ale czulam sie po tym lepiej wiec jeszcze miesiac proby.
nenka132

Postprzez mag121 » 16 paź 2017, o 17:30

Ja teraz mam zamiar przetestować Dralitan od Medarfa. W sumie to nieco lepsze od leku bo na bazie naturalnych składników. Mam nadzieję, że się spisze bo bardzo liczę na ten produkt. Może wy go kiedyś stosowaliście?
mag121

Początek choroby: 2
Dolegliwości ogólnie: częsta biegunka

Postprzez tamytka78 » 12 mar 2018, o 09:52

ja od niedawna testuję preparat intesta z maślanem sodu, który póki co bardzo pozytywnie wpłynął na moje jelita :) Zobaczymy co będzie dalej.. oby tak zostało
tamytka78

Początek choroby: 2012
Dolegliwości ogólnie: ciagla biegunk ai zapracia na przemian

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Leki i inne preparaty