Fisioflor

Rozmowy na temat leków oraz innych preparatów pomocnych w przypadku problemów z jelitami.

Fisioflor

Postprzez 1x2x3 » 30 lis 2011, o 18:31

Tak sobie teraz przypomniałam o ty preparacie a nie wiem czy Wy o nim słyszeliście. Z tego co pamiętam według ulotki jest on przeznaczony do walki z zaparciami i nadprodukcją gazów. Z resztą dlatego mimo, że została mi polecona na biegunki się wystraszyłam i nie wypróbowałam. Podobno zawiera najwięcej bakterii spośród dostępnych tego typu preparatów na naszym rynku. Ja jak już mówiłam nie raz tylko dzięki bakteriom (Trilac) i siemieniu jako tako jeszcze funkcjonuje, wiec może i na te problemy bakterie choć trochę pomogą.
Avatar użytkownika
1x2x3
 
Posty: 455
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 15:34
Lokalizacja: Legionowo
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Re: Fisioflor

Postprzez Jar0 » 30 lis 2011, o 18:34

Mi osobiście bakterie nie pomagają wcale. Brałem jakiś czas jakieś (nie pamiętam nazwy preparatów, podchodziłem do bakterii 2 razy w różnych odmianach) ale skutków pozytywnych żadnych. Z tego co widzę to ten Trilac jest dość drogi a łykać trzeba tego sporo...
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 1286
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: Fisioflor

Postprzez Przemek » 30 lis 2011, o 18:39

Cholera. Kolejny środek, który wartowałoby przetestować. Jutro planuję zacząć stosowanie tego SanProbi IBS, dlatego ten Fisioflor spróbuję po nowym roku dopiero =)
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1045
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: Fisioflor

Postprzez Jar0 » 30 lis 2011, o 18:41

Mi też na starość przyjdzie jeszcze robić za doświadczalnego królika ;)
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 1286
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata

Re: Fisioflor

Postprzez 1x2x3 » 30 lis 2011, o 18:42

Oj drogi... No i w dodatku wg ulotki nie można go łykać stale, choć nie wiem czemu skoro podobno organizm się do nich nie przyzwyczaja. Ja po każdej prawdziwej biegunce, a nie po (przepraszam za wyrażenie) luźnym stolcu, zwyczajnie wymiatam całą florę i potem bardzo długo wracam do siebie. Dlatego łykam dwa dziennie lub jeden to zależy. Wiem, że jogurty dają takie podobne rezultaty ale ostatnio nie mogę już na nie patrzeć:)

Fisioflor chyba jeszcze droższy ale łyka się tylko jeden dziennie.
Avatar użytkownika
1x2x3
 
Posty: 455
Dołączył(a): 3 lis 2011, o 15:34
Lokalizacja: Legionowo
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2003
Dolegliwości ogólnie: biegunki, kolki

Re: Fisioflor

Postprzez Jar0 » 30 lis 2011, o 18:57

Jak dla mnie niestety to nadal jest łykanie witaminki C na infekcje bakteryjną. Trzeba próbować ale jako urodzony optymista nie wróże sukcesu inwazji zdrowymi bakteriami :(
Avatar użytkownika
Jar0
 
Posty: 1286
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 18:06
Lokalizacja: Gliwice, Rybnik
Wariant IBS: CU/CD/IBS-D/WTF
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: ból świata


Powrót do Leki i inne preparaty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości