Gastrolog na NFZ Kraków

Rozmowy na temat konkretnych lekarzy i klinik, gdzie osoba z IBS może szukać pomocy.

Gastrolog na NFZ Kraków

Postprzez Etia » 18 mar 2013, o 15:11

Bylam dziś w szpitalu wojskowym na ul. Wrocławskiej i pytałam o terminy przyjęć... usłyszałam że najbliższy możliwy jest w SIERPNIU.... no cóż... podziękowałam za informację i odeszłam od okienka. Wiedzialam że zbyt szybko mnie nie przyjmą ale żeby czekać 4,5 miesiąca...?

Czy możecie polecić jakiegoś gastrologa w Krakowie (do którego na NFZ nie będzie trzeba aż tyle czekać) ?
Avatar użytkownika
Etia
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 18:42
Wariant IBS: -
Początek choroby: 0
Dolegliwości ogólnie: -

Re: Gastrolog na NFZ Kraków

Postprzez Przemek » 19 mar 2013, o 16:20

Od siebie mogę tylko dodać doktora Witolda Ziemniaka. Jestem po pierwszej wizycie, następna w tę sobotę. Z lekarzy na NFZ to raczej niewiele się znajdzie niestety. Broń może nie idź przypadkiem do doktora Walczaka (przyjmuje na ulicy Szewskiej), bo nie ma zielonego pojęcia o naszych problemach - podchodzi schematowo na zasadzie: "nic panu nie poradzę, ale przepiszę Meteospasmyl i Debretin - może pomoże" ;)
Avatar użytkownika
Przemek
Administrator
 
Posty: 1045
Dołączył(a): 12 lis 2010, o 17:37
Lokalizacja: Kraków
Skype: muszesewymyslicjakislogin
Wariant IBS: zaparciowo-wzdęciowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: Koszmarne wzdęcia, które są w dużej mierze związane z zaparciami.

Re: Gastrolog na NFZ Kraków

Postprzez Etia » 21 mar 2013, o 12:53

Lekarz już wybrany (nie dr Ziemniak ) ale dzięki za odzew :)
Avatar użytkownika
Etia
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 18:42
Wariant IBS: -
Początek choroby: 0
Dolegliwości ogólnie: -

Re: Gastrolog na NFZ Kraków

Postprzez myszartek » 11 lis 2013, o 21:22

Hej :)Mogłabyś napisać u jakiego lekarza byłaś i czy Ci pomógł? Bo też szukam lekarza na NFZ w Krakowie, ale na razie ci u których byłam stwierdzali, że to stres i tyle bez żadnych badań czy czegoś. Wiec proszę o pomoc w znalezieniu jakiegokolwiek, który trochę pomoże, bo na prywatnego niestety mnie stać.
Avatar użytkownika
myszartek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lis 2013, o 22:37
Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2008
Dolegliwości ogólnie: bóle brzucha, skurcze, gazy, biegunki, mdłości, glośne burczenie w brzuchu, przelewania

Re: Gastrolog na NFZ Kraków

Postprzez Roseberry » 25 mar 2014, o 16:26

Polecam lek. med. Monikę Augustyn ze Szpitala Wojskowego w Krakowie. Wg mnie jest bardzo dobrym lekarzem, sama też do niej trafiłam z polecenia. Nie bagatelizuje żadnych zgłaszanych dolegliwości, naprawdę stara się pomóc. Chętnie odpowiada na każde pytanie, w zrozumiały sposób. Lek. w przeciwieństwie do większości gastrologów nie wmawia pacjentom, że IBS to skutek problemów z psychiką. Poza tym pani dr jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą. Od samego początku stara się uspokoić ciepłym słowem. Póki co wykonywała u mnie na razie gastroskopię, z pełnym profesjonalizmem i w bardzo miłej atmosferze. Ja szczerze polecam, dla mnie świetny lekarz. :)
Avatar użytkownika
Roseberry
 
Posty: 369
Dołączył(a): 7 mar 2014, o 19:31
Lokalizacja: Kraków
Wariant IBS: zaparciowy
Początek choroby: 2013
Dolegliwości ogólnie: Ból, ból, ból+ zaparcia, wzdęcia...


Powrót do Lekarze i kliniki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości