Sposoby na zaparcia

Rozmowy na temat zespołu jelita wrażliwego, w którym największym problemem są zaparcia.

Sposoby na zaparcia

Postprzez quenn » 16 lip 2015, o 05:11

Problem zaparć towarzyszy mi od lat. Na początku myślałam, że jest to spowodowane ciągle doświadczanym stresem, lecz później przekonałam się, że problem musi leżeć gdzieś głębiej. Szukam najlepszych sposobów na rozwiązanie tego problemu, słyszałam o różnych lekach, błonniku czy naturalnych sposobach na zaparcia. Przez przypadek trafiłam na stronę: http://www.stopzaparciom.pl/, gdzie znalazłam kilka przydatnych wskazówek. Czy ktoś z Was może mi jeszcze coś polecić?
Avatar użytkownika
quenn
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lip 2015, o 17:17
Wariant IBS: mix
Początek choroby: 2014
Dolegliwości ogólnie: chore jelita

Re: Sposoby na zaparcia

Postprzez wanna » 27 lip 2016, o 14:16

mi pomaga dicopeg, dowiedziałam się o nim całkiem przypadkiem niedawno i okazuje się że mogę stosować i to z dobrym skutkiem
Avatar użytkownika
wanna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lip 2016, o 14:14
Wariant IBS: zaparciowy
Początek choroby: 2013
Dolegliwości ogólnie: zaparcia

Re: Sposoby na zaparcia

Postprzez PattkaMatka » 12 kwi 2017, o 14:03

A jak radzić sobie z uciążliwymi zaparciami przy diecie?
Pierwszy raz problem dopadł mnie w ciąży, wtedy próbowałam naturalnych sposobów, z lepszym i gorszym skutkiem. Teraz, po ciąży niestety problem pozostał, a ja chciałabym zrzucić zbędne kilogramy i przy okazji pozbyć się raz na zawsze problemu z toaletą. Czytałam o colon c, ale widziałam w aptece, że jest wersja slim, będzie lepsza przy odchudzaniu? Właściwości dalej takie same jak w zwykłym colon?
Avatar użytkownika
PattkaMatka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 kwi 2017, o 13:58
Wariant IBS: zaparciowy
Początek choroby: 2015
Dolegliwości ogólnie: zaparcia w ciąży, jelito drażliwe


Powrót do Wariant zaparciowy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości