Jak z waszą wagą i przyswajaniem tluszczy?

Re: Jak z waszą wagą i przyswajaniem tluszczy?

Postprzez fiona » 2 cze 2015, o 17:24

MeDrink są bez laktozy i bez glutenu jakieś 400 kalorii jeden ma. Mam na chwilę obecną pić jeden dziennie, lepiej się po nich czuje. Pije je już prawie 2 tygodnie i mam na plus pierwszy kilogram. Chociaż steryd zatrzymuje mi wodę w ciele i nie wiem czy stąd nie jest ten kilogram.

Z tego co wiem są jeszcze resource i nutridrinki, lecz jednych i drugich nie mogę ze względu na alergie i nietolerancje. Jeden należy pić ponad pół godziny, jak wypijesz za szybko czyści.
Najlepiej skonsultować dobór odżywki z lekarzem i przetestować, które nie szkodzą. Też nie możesz za szybko przybierać na masie, ponieważ nie odbudujesz mięśni.
Kolejnym etapem jest odpowiednio zbilansowana dieta, a przy tym jak wiadomo jest ciężko dobrać tak aby cokolwiek się trawiło. Tak, że od ponad miesiąca żyje na jakiś papkach, aby nie podrażnić jelit i tylko wykreślam z listy co mogę a czego nie mogę zjeść. A i wiadomo należy prowadzić dzienniczek żywienia.
fiona

Wariant IBS: b
Początek choroby: 0
Dolegliwości ogólnie: b

Postprzez pablos3744 » 2 cze 2015, o 18:18

Ja wygladam tak przy niedowadze 58kg/173 też mam ostrą niedowage.
Załączniki
1.04.14.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg
Moja niedowaga
1.04.14.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg (23.96 KiB) Przeglądane 376 razy
pablos3744

Wariant IBS: Luźne stolce
Początek choroby: 1
Dolegliwości ogólnie: Luźne stolce ranne

Postprzez fiona » 2 cze 2015, o 19:16

Pablos nie wyglądasz na niedowagę, czy nie dożywienie. Przy tym wzroście masz normę patrząc na bmi. W przypadku osób, które dużo ćwiczą stosuje się inny przelicznik i raczej nie masz niedowagi.
fiona

Postprzez ultramaryna » 3 cze 2015, o 03:52

bmi to ściema, najlepsze są pomiary składu ciała :)
ultramaryna

Wariant IBS: zaparciowy,wzdęcia,kolki
Początek choroby: 2005
Dolegliwości ogólnie: częste zaparcia, uporczywe kolki, wzdęcia, gazy, przelewanie w jelitach, uczucie pełności

Postprzez fabiang » 7 cze 2015, o 14:28

Kupiłem sobie aminokwasy bcaa dobrej marki + kreatyna, czuje się po tym super! lepsza energia, samopoczucie, jelita jakos sie uspokoiły, i jakby pobudził sie wiekszy apetyt i kibelek żadko odwiedzam, zobaczymy dalsze efekty. Pozdro!!!
fabiang

Wariant IBS: mix
Początek choroby: 5
Dolegliwości ogólnie: walka nie poddaje się...

Postprzez fabiang » 14 cze 2015, o 20:33

dobra reakcja na odżywkę białkową ale czystą tzn isolat białkowy, 50gram z wodą, wolał bym Gainera ale strach pić;)
Zastanawiam się nad poradnią diabetyczną, może jakaś kuracja dożylna...? na wzmocnienie organizmu :)
fabiang

Wariant IBS: mix
Początek choroby: 5
Dolegliwości ogólnie: walka nie poddaje się...

Postprzez pablos3744 » 15 cze 2015, o 06:50

Gainer to samobójstwo dla IBS za duzo cukru prostego kreatyna nie jest wskazana poniieważ wywołuje często biegunki i u osób zdrowych ale bcca szamaj ile sie da;)
pablos3744

Wariant IBS: Luźne stolce
Początek choroby: 1
Dolegliwości ogólnie: Luźne stolce ranne

Postprzez fiona » 2 lip 2015, o 22:54

Udało mi się przybrać na wadze +4 kg tak, że MeDrinki działają na plus. Wciąż mam problem z jedzeniem, pozostają mi tylko papki. Nie wiadomo dlaczego mój organizm odrzuca coś co nie jest papką, za wyjątkiem chleba. Chciałabym w końcu zjeść coś co nie wygląda jak jedzenie dla niemowlaków, lecz wiem że jest na to jeszcze za wcześnie i muszę powoli wprowadzać ''nowe'' produkty. Piszecie o cukrach, że może być po nich problem. Ja takiego nie mam, ale może dlatego że sacharozę wymieniłam na glukozę.
Mam dołączone kolejne leki, na chwilę obecną jest znacznie lepiej i nawet zaczyna się trawić :D
Przynajmniej nie mam już niedożywienia :D
I problem z toaletą, występuje tylko przy próbach wprowadzania nowych produktów lub jedzenia nie będącego papką. A tak to raz dziennie i wszystko jest dobrze z czego najbardziej się cieszę ;)

Swoją drogą mamy sezon wakacyjny, najbardziej zaskakuje i śmieszy mnie zazdrość w oczach osób na diecie ''fit'' z powodu mojego wychudzenia. Często dostaje pytanie co robię, że jestem chuda, moja odpowiedź ''nic, po prostu tak mam'' nie dociera, to wtedy jestem trochę wredna i mówię ''dieta mż, mniej żreć'' może nie jest to kulturalne,ale skuteczne.
fiona

Postprzez Bonsai » 3 lip 2015, o 11:02

Dobrze słyszeć, że lepiej się czujesz.
Możesz napisać na jakich lekach obecnie jesteś i jak wyglądają Twoje posiłki?
Bonsai

Wariant IBS: biegunkowy
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: biegunki, gazy

Postprzez fiona » 3 lip 2015, o 16:59

asamax, encorton, kreon, suplementy typu enterobiotic i kalipoz plus lek na alergie pokarmową.
medrink raz dziennie
obiad to papka z ziemniaków z sosem całość zblendowana na puree ziemniaczane.
płatki ryżowe gotowane na wodzie, budyń (na mleku sojowym), muffinki z glukozą, chleb bg. ogólnie jestem na diecie bez glutenu i bez laktozy oraz produktów, które mnie uczulają.
próbowałam jeszcze ryby, ale z tym mam problem, podobnie jak mięso, lecz w tym przypadku nawet przemielone i rozdrobnione nie przechodzi. marchewka odpada, przestałam ją tolerować. wafle ryżowe podrażniają mi jelita. mięso próbowałam wymienić na kotlety sojowe, lecz to też się nie powiodło.
na chwile obecną próbuje wprowadzić soki, jak na teraz jest dobrze. i mam za sobą pierwszy test dżemów bez pestek również jest na chwile obecną w miarę dobrze.

już wiem dlaczego małe dzieci tak plują jedzeniem. te ich papki gerberki itp to jest ohydztwo <fufufufu> , obym ich więcej nie musiała jeść.
czy rodzice tego nie próbują?

bonsai znalazłam bloga dziewczyny z cu, która również ma problem z jedzeniem. poniżej zamieszczam link
http://2metryzdrowia.pl/
swoją drogą należy samemu obserwować reakcje organizmu, dobrym rozwiązaniem jest założenie ''kajecika'' w którym opisujesz co zjadłeś kiedy w jakiej ilości, piszesz swoją wagę, leki itp. po wprowadzeniu produktu, czy dobrze będzie on tolerowany reakcja wystąpi do 72 godzin. przy złej tolerancji produktu próbę powtarza się po około 2-3 tygodniach.
fiona

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dolegliwości inne