Bóle - lokalizacja

Bóle - lokalizacja

Postprzez kuku » 9 maja 2013, o 20:32

jak wygląda u Was sprawa z bólami? ponoć najbardziej charakterystyczne są dla ibs bóle z lewej dolnej strony. u mnie w 95% przypadków są to jednak bóle z prawej dolnej strony ;ub bardzo niskie - dlatego na początku obawiałam się dolegliwości ginekologicznych, ale na szczęście zostały wykluczone
kuku

Wariant IBS: mix
Początek choroby: 2009
Dolegliwości ogólnie: przewaga zaparć, późniejw dzień/dwa biegunek, bóle w okolicy wyrostka, bóle głowy, mdłości, wzdęcia

Re: Bóle - lokalizacja

Postprzez Jacek » 10 maja 2013, o 10:48

U mnie, jeśli w ogóle pojawiają się bóle, to raczej są spowodowane silnym wzdęciem. Trudno mi je dokładnie zlokalizować, ale raczej obstawiałbym lewą stronę, która jest silniej wzdęta.
Jacek

Wariant IBS: IBS-M (mieszany)
Początek choroby: 1994
Dolegliwości ogólnie: zaparcia naprzemienne z gwałtowną potrzebą wypróżnienia, wzdęcia, skurcze

Postprzez pablos3744 » 21 lip 2016, o 15:26

Ostatnio podbolewa mnie po lewej stronie lekko nizej niż wysokość pępka troche mi to doskwiera i zastanawiam sie czy to ibs czy jakaś nie daj Boże przepuklina?
pablos3744

Wariant IBS: Luźne stolce
Początek choroby: 1
Dolegliwości ogólnie: Luźne stolce ranne

Postprzez Azai71 » 28 lip 2016, o 19:50

mnie boli w lewym boku, całe podbrzusze, łącznie z dziwnymi bólami pleców i w okolicy kręgosłupa, oczywiście dochodzi przelewanie w brzuchu i takie dziwne bóle jakby kopnięcia dziecka w brzuchu....echhh :(
Azai71

Wariant IBS: lux mix
Początek choroby: 2015
Dolegliwości ogólnie: bóle brzucha, wzdęcia

Powrót do Dolegliwości inne